הזדמנות אחרונה להיות מיליונר

מנהלי הגרלת הלוטו "אירו-מיליון" מחפשים בכל דרך אפשרית את בעליו הבריטי של כרטיס מנצח מיוני האחרון. האיש, שהצליח לנחש את כל המספרים וזכה ב-64 מיליון אירו, עדיין לא בא לאסוף את הפרס, ואם לא יעשה זאת עד חצות הזכייה תבוטל

מי מחזיק את הכרטיס שווה מיליונים ? (SKY NEWS)

בריטי שזכה בפרס הראשון בסך של כ-64 מיליון אירו בהגרלת הלוטו שנערכה ביוני טרם הגיע לדרוש את הפרס, ואם לא יתייצב בתוך כמה שעות יהפוך הכרטיס המנצח לפג תוקף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הכרטיס להגרלת "אירו-מיליון", שנערכה ב-8 ביוני האחרון, נקנה ביישוב סטוונאג' באזור היטצ'ין שבהארטפורדשייר - בריטניה. סכום הפרס מגיע ל-63,837,543 ושישים סנט.

מנהלי ההגרלה עורכים חיפושים אחרי הזוכה במשך החודשים האחרונים. הם תלו כרזות, פרסמו מודעות בעיתונים ובאתרי האינטנרט, אבל איש לא הגיע. ממלא הכרטיס המנצח פגע בול בכל המספרים - 5,11,22,34 ו-40. הוא גם הצליח לפגוע בשני המספרים הנוספים - 9 ו-11.

קריאה למשתתפי ההגרלה: חפשו את הכרטיס בספות, בפח הזבל, במכונית

מנהלת ההגרלה קראה לכל בעלי הכרטיסים לבדוק שוב את הקבלות: "חפשו בכפלי הספות שלכם, בפח הזבל, במכונית, בצלוחית המזון של החתול, בשקיות הקניות שזרקתם - בכל מקום".

במידה והזוכה לא יופיע הלילה, הכסף יחזור לקופת הלוטו ויושקע "במטרות טובות". "המסר שלנו פשוט - אנו קוראים לכולם לנסות ולחפש בפעם האחרונה בכל מקום כרטיס זוכה שאולי נאבד", אמר דובר מנהלת ההגרלה. "אנו מיואשים מהחיפושים אחרי הזוכה המסתורי, אנו משתוקקים לאחד אותו עם כספי הזכייה - זו תהיה מתנת חג מולד יוצאת דופן".