צפו: הקוסם עלה באש בשידור חי

הקוסם האמריקני ווין הוצ'ין נכווה קשות והובהל לבית החולים אחרי שידור חי בטלוויזיה - שכמעט עלה לו בחייו. מגיש התוכנית שפך על ראשו של נוזל דליק - והצית. הקוסם הבהיר לאחר שהתאושש: "זה לא טריק אלא פשע"

הקוסם עולה באש (סקיי ניוז)

הקסם נכשל בשידור חי - הקוסם נכווה קשות. מנחה תכנית טלוויזיה ברפובליקה הדומיניקנית הבעיר את ראשו של הקוסם האמריקני ווין הוצ'ין, אחרי ששפך עליו חומר דליק וגרם לו בשוגג להתלקח. צוותו של הוצ'ין, שליוה אותו לשידור, מיהר לכבות את הלהבות, אך הקוסם נכווה בפניו, בראשו, ביד ובצוואר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוצ'ין מוכר לרבים מצופי ערוץ דיסקברי, בו הוא מגיש את התכנית "מבזק הקסמים". אחרי התאונה הוא כתב בדף הפייסבוק שלו: "לא הייתי מודע לכך שהוא עומד לעשות את זה, זה לא היה תעלול או חלק מההצגה, זה היה פשע בשידור חי". בתמונות, שהתפרסמו ברשת האינטרנט וזכו לאלפי שיתופים וצפיות, ניתן לראות את הוצ'ין שוכב על הקרקע כשהוא אדום, כואב ומבועט אחרי שהוצת.

דיוויד קופרפילד איחל החלמה מהרה

בהודעה שפרסם, הודה הקוסם לאנשי הצוות ש"הצילו את חייו" וסיפר שהובהל מיד לבית החולים ואושפז במחלקת טיפול נמרץ. הוא ציין שנאלץ להישאר בגלל האירוע ברפובליקה הדומיניקנית להתאוששות. על פי הדיווח, הנוזל הבוער נקרא "המים של פלורידה". זהו בושם לגברים מוכר מאוד בארצות אמריקה הלטינית, בו משתמשים לא מעט שמאנים.

הוצ'ין קיבל אלפי ברכות ואיחולי החלמה, כשבין המברכים גם הקוסם דיויד קופרפילד שכתב: "מחשבתי איתך ועם המשפחה. כל טוב, רפואה שלימה". הוצ'ין תואר בעבר כאיש שחי במרחב שבין נוכל לקוסם. בעברו הוא הצליח לצאת מכלוב תלוי מעל כביש סואן ועל פי הטלוויזיה הדומיניקנית, הוא הצליח לעצור את הזמן.