הנסיך והנערה: פרשת המין הולכת מסתעפת

התביעה בארה"ב שבמרכזה טענות של אישה שלפיהן אולצה לקיים יחסי מין עם הנסיך הבריטי אנדרו, בעת שהייתה קטינה, פותחת תיבת שרצים. פרטים חדשים נחשפים על ההתנהלות המושחתת והלא חוקית במסיבות החשק שארגן איש העסקים ג'פרי אפשטיין, ובממלכה מפרסמים שמות אישים בכירים שהיו בחוג מקורביו ובהם ביל קלינטון וקווין ספייסי

ארמון באקינגהאם אמנם פרסם אתמול (שבת) הכחשה גורפת להאשמותיה של אישה אמריקנית, שטענה כי הוכרחה לקיים יחסי עם הנסיך הבריטי אנדרו כמה פעמים, בעת שהייתה נערה בת 16, אבל לפי פרסומים שונים בכלי תקשורת ברחבי העולם מדובר רק בקצה הקרחון של פרשת המין המביכה שכוללת ראשי מדינות, אנשי עסקים בכירים ועורכי דין של האלפיון העליון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במוקד הפרשה, תביעה שהוגשה לבית משפט בארה"ב נגד המיליונר ג'פרי אפשטיין ופרקליט הצמרת היהודי-אמריקני אלן דרשוביץ, שבה טוענת על פי הצהובון Mail on Sunday אישה בשם וירג'יניה רוברטס שהייתה שפחת מין של אפשטיין וחבריו.

"אין שום בסיס להאשמות נגד הדוכס מיורק", נכתב בהכחשה שנייה שהוציא ארמון המלוכה הבריטי, אחרי שביום שישי הבהיר: "כל טענה על יחסים לא הולמים עם קטינה על ידי הדוכס, לא נכונות".

אבל, האישה שמאחורי התביעה טוענת בתוקף שהכריחו אותה כנערה לקיים יחסי מין עם הנסיך אנדרו, בנה הצעיר של המלכה אליזבת' ואחיו של צ'ארלס, בין השנים 2002-1999 - בשלושה מקרים שונים - בלונדון, בניו יורק ובאי באי קריבי שבו נהג המיליונר אפשטיין לארח את חבריו.

עורך הדין אלן דרשוביץ אמר הלילה ל-BBC כי הוא מבקש לשמוע את האישה טוענת את הדברים תחת שבועה בבית המשפט: "המטרה שלי היא להגיש כתב אישום נגד האישה הזאת ולדרוש ממנה לדבר בבית המשפט". בתגובה, צוטטה האישה אומרת ב-BBC שלא תכנע לביריונות: "לא אתן שידחפו אותי בחזרה לתוך השתיקה".

ה"אינדיפנדנט" הבריטי מפרסם רשימת שמות של אנשים שהיו בקשר עם אפשטיין, שריצה מאסר בעבר, ובהם נשיא ארה"ב לשעבר קלינטון, השחקנים קווין ספייסי וכריס טאקר ובתו של איל העיתונות הבריטי המנוח רוברט מקסוול.

אפשטיין הורשע בשנת 2008 בפרשה שנקראה "עבדות הסקס", שבה הואשם בקיום יחסי מין עם קטינות וקיום אורגיות באחוזה שלו בפלורידה.