גומא אגאייר מסתתר בהולנד?

יותר מ-5 חודשים חלפו מאז נעלם, אך החוקרים בארה"ב עדיין אינם מרפים בניסיונות להבין מה עלה בגורלו של איש העסקים היהודי-אמריקני. עורך הדין של אשתו צוטט בכלי תקשורת בפלורידה כאומר כי ייתכן שאגייאר מסתתר אצל אחותו בהולנד, אך עדיין לא ברורה מידת מהימנות הטענה

אגייאר. נמצא בהולנד? (חדשות 2)

תעלומת היעלמותו של איש העסקים גומא אגייאר מסתעפת: כלי תקשורת בפלורידה, ארצות הברית, מדווחים הבוקר כי החוקרים המנסים להבין מה עלה בגורלו בודקים האם הוא הגיע להולנד, מאחר ואחותו מתגוררת במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כלי התקשורת האמריקניים אינם מרפים מהסיפור, שראשיתו בחודש יוני השנה. סירתו של אגייאר נמצאה נטושה בלב ים באזור מיאמי - ועקבותיו נעלמו. תחילה עלה חשש לחייו, אך בחלוף השבועות עלו ספקולציות באשר לגורלו. הבוקר טוען עורך דינה של אשתו, ביל שרר, כי ייתכן ואגייאר ביים את מותו, והוא חי כעת בהולנד בחשאי.

החשד בקרב החוקרים עלה לאחרונה, כשאחותו של אגייאר עברה להולנד. עם זאת, בתקשורת האמריקנית צוטט עורך דינה של אשתו של אגייאר כאומר כי "ייתכן שמדובר בצירוף מקרים".

אגייאר, איש עסקים יהודי-אמריקני, צבר את הונו בזכות עסקאות מוצלחות בתחום הגז והנפט בארצות הברית. בישראל הוא התפרסם בזכות תרומת לקהילה היהודית, אך בעיקר בשל השקעתו במועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים והכדורסל של הפועל ירושלים.

אגייאר הותיר אחריו אישה, ארבעה ילדים ו-100 מיליון דולרים, שהפכו במהרה למאבק משפטי בין אשתו ג'יימי לבין אמו אלן.