כשג'סטין פגש את ראש ממשלת קנדה

לג'סטין ביבר יש מיליוני מעריצים ועוד יותר מעריצות. אבל עכשיו, הוא מקבל קיטונות של ביקורת בגלל ה"לוק". המתקפה הגיעה בגלל התלבושת שלו, (אם אפשר לקרוא לזה כך...) אותה בחר לקראת הפגישה עם ראש הממשלה הקנדי. ג'ני מוס מרשת CNN על הפאדיחה האחרונה של ביבר

המפגש בין ג'סטין ביבר לסטפן הארפר, ראש ממשלת קנדה בשבילכם, נראה יותר מידי משונה עבור כתבת CNN ג'ני מוס. ביבר לבוש אוברול מרושל והפוליטיקאי היה חנוט בחליפה. היא החליטה שהיא חייבת להבין מה בדיוק קרה שם, והנה מה שהיא חושבת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אולי קוראים להם אוברול, אבל הם יכולים להשאיר אתכם בלי בגדים. כאשר ראש ממשלת קנדה העניק פרס לחברו הקנדי, ג'סטין ביבר, את מדליית יהלום היובל, "הלבישו" על ביבר בנוסף גם הרבה מאוד ביקורת. "מה הוא עכשיו? בודק כרטיסים ברכבת? מתלבש כמו נער גבעות אמריקני?" תהו תושבי ניו יורק באוזני המיקרופון של מוס.

זו התערובת של האוברול מעבר לכתף, הכובע המשוך לאחור, הנעליים בצבע ניאון צהוב שעוררה את הביקורת, כאשר הדיילי מייל הלונדוני ציטט בלוג שמתאר את ביבר "כנסיך הערסים הלבנים", ירב ביבר בחזרה. הוא אמר שהטקס נערך באולם שבו הופיע וכל מה שהוא התבקש לעשות צריך זה להיפגש עם מנהיגו ולברך. "אם ציפיתם ממני להחליף בגדים, תשכחו מזה, חליפה לא באה בחשבון באירוע הזה, זה שיגעון. זה לא היה מצב שבו אני צריך להגיע לסביבה הטבעית שלו (של ראש הממשלה). נפגשנו באולם הוקי, וואו, אני לעולם לא אהיה ערס לבן".

"ראית פעם את סטיב ג'ובס בעניבה?"

מצד שני, רבים לא חושבים שזה חצוף או לא ראוי, אחד מתושבי התפוח הגדול שאל את מוס: "האם ראית אי פעם את סטיב ג'ובס עם עניבה? אף אחד לא לובש יותר עניבות". אבל ראש הממשלה דווקא כן הגיע מעונב. "ראש הממשלה הקנדי, סטפאן הרפר נראה משועשע, הוא צייץ בטוויטר לטובתו של ג'סטין ביבר. "אמרתי לו שגם אני אלבש את האוברולים שלי".

ביום ראשון הציג ביבר את השיר "בוייפרנד" (חבר) במהלך מחצית משחק פוטבול בגביע גריי. על פי הדיווחים, הוא ספג קריאות בוז צורמות, על זה אומרת ג'ני מוס כי "לא ראינו כזו חוסר הטעמה אופנתית מאז שליידי גאגא פגשה את המלכה כשהיא לבושה שמלת לטקס אדום ואיפור אדום בסגנון דב פנדה. למעשה, ג'סטין, זה היה יכול להיות גרוע עוד יותר. היית יכול לפגוש את ראש הממשלה עם משקפי שמש, או אולי מכנסי העור הנוזלים האלה. לפחות הנחש שהראית בתחרות סרטוני הווידאו לא זחל מהאוברול".