מתה אחרי 42 שנה בתרדמת

אמריקנית ממיאמי, שמוגדרת כאישה שהייתה הכי הרבה זמן בעולם בתרדמת, מתה השבוע אחרי יותר מארבעה עשורים בהם שכבה ללא תזוזה. אמה לא עזבה את מיטתה במשך 35 שנה – עד שהלכה לעולמה ואז לקחה על עצמה אחותה את האחריות הכבדה

אחותה של אדוארדה קיבלה את האחריות אחרי ש (facebook)

אישה אמריקנית ממיאמי, המוגדרת כחולה שהייתה הכי הרבה זמן בתרדמת בכל העולם - 42 שנה - מתה השבוע בגיל 59. היא כונתה "שלגייה הישנה" ובני משפחתה לא עזבו את מיטתה לכל אורך השנים - כך פורסם בעיתון "מיאמי הרלד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אדוארדה אובארה הייתה תיכוניסטית אמריקנית רגילה בשנות ה-70, כשלפתע חלתה בדלקת ריאות חריפה ולאחר מכן שקעה בתרדמת. לפני שאיבדה את הקשר עם סביבתה היא פנתה לאמה קיי וביקשה ממנה להבטיח כי לא תעזוב אותה לעולם.

האם השיבה לה: "כמובן שלא אעזוב אותך אף פעם", נשארה נאמנה להבטחתה ושינתה את שגרת חייה כדי למלא אחר בקשת בתה. במשך 35 שנה היא נשארה לצד מיטתה של בתה וסידרה את כל לוח הזמנים שלה רק כדי שתוכל להעניק לה טיפול ולדאוג לה מסביב לשעון - עד שמתה לפני כחמש שנים.

אז, הפכה אחותה של אדוארדה לזו שממשיכה לשמור על אחותה ודואגת לטיפול בה. ביום רביעי האחרון, היא נפרדה ממנה - כשאדוארדה הלכה לעולמה אחרי 42 שנים בתרדמת.