ארה"ב: המטוס התרסק – רק הילדה שרדה

בת 7 ניצלה לאחר שהמטוס בו טסה יחד עם 4 מבני משפחתה התרסק בקנטאקי. הילדה, שהצליחה לשרוד את התאונה הקטלנית בה מצאו את מותם אחיה והוריה, הצליחה להגיע לביתו של אחד התושבים כשהיא פצועה ומדממת

בני המשפחה נספו. ארכיון (AP)

לארי ווילקינס, תושב קנטאקי בן 71, התעורר אמש (שישי) באמצע הלילה לקול נקישות על דלתו. כשפתח את הדלת נדהם לגלות מולו ילדה בת 7, שסיפרה לו כי שרדה התרסקות מטוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היא סבלה מדימומים די קשים", סיפר ווילקינס ל-NBC. "הפנים שלה היה מכוסות בדם, רגליה דיממו, היא הייתה יחפה ורק גרב אחד לרגליה. היא סיפרה לי שאמא ואבא שלה נהרגו בהתרסקות מטוס ושאלה אם תוכל להישאר פה".

ווילקינס ההמום מיהר להתקשר למשטרה, ועד מהרה מצאו הרשויות בקנטאקי את שרידיו של המטוס הקל באמצע אזור מיוער ומבודד. לדברי מפקד המשטרה המקומית, הילדה - שהייתה הניצולה היחידה בהתרסקות - הצליחה להיחלץ מהמטוס וצעדה יחפה דרך היער העבות עד שהגיעה לביתו של ווילקינס.

הילדה פונתה לבית החולים ושם נמסר כי פציעותיה אינן מסכנות חיים.

מהמשטרה נמסר כי ארבעה בני אדם נהרגו בהתרסקות המטוס הקל, שיצא מפלורידה ועשה את דרכו לאילינוי - אביה של הילדה (49), אמה (45), אחותה הגדולה (9) ובת דודתה (14) - כולם תושבי נאשוויל. הרשויות אישרו כי קיבלו קריאת מצוקה מן המטוס, אך בשלב זה טרם ברור מה הוביל להתרסקותו.