ארה"ב: מועדון חשפנות קרס בפיצוץ

תושבי העיר ספרינגפילד נחרדו אחר הצהריים (שעון ארה"ב) כשפיצוץ אדיר הרעיד את כל רחבי מרכז העיר. לפחות שני מבנים, בהם מועדון חשפנות, קרסו לחלוטין ו-18 בניינים נוספים ניזוקו קשות. למרבה המזל והפלא, רק 18 בני אדם נפצעו בפיצוץ שמקורו בדליפת גז

פיצוץ עז הורגש ברדיוס של קילומטרים. אילו (חדשות 2)

מועדון חשפנות בעיר ספרינגפילד שבארה"ב קרס הלילה כתוצאה מפיצוץ שנגרם עקב דליפת גז. לפחות 18 בני אדם נפצעו בפיצוץ העז שנשמע למרחק של קילומטרים רבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראש עיריית ספרינגפילד שבמסצ'וסטס סיפר כי הפיצוץ ארע סמוך לשעה 17:25 (שעון ארה"ב), בשעה שכוחות חירום היו בקרבת מקום עקב דליפת גז. בין הפצועים בפיצוץ תשעה כבאים, ארבעה עובדי חברת הגז ושני שוטרים.

עקב הדיווח על דליפת גז פונה מועדון החשפנות מיושביו לפני הפיצוץ, במהלך שהציל ככל הנראה את חייהם של עובדים ולקוחות רבים. מעדויות ראשונות מהמקום עולה כי מדובר בפיצוץ בעוצמה חריגה במיוחד. לפחות 20 מבנים ניזוקו קשות, בהם בניין מגורים בן שש קומות.

כל חלונות המבנים ברדיוס של 5 קילומטרים מהמקום התנפצו וקול הנפץ העז נשמע גם בעיירות הסמוכות. "העובדה שאף אחד לא נהרג בפיצוץ היא נס", אמר מפקד המשטרה המקומית. הרשויות בספרינגפילד הקימו מקלט חירום מיוחד שנועד לאכלס את התושבים שאיבדו את מקום מגוריהם עקב הנזק הרב.

"שכבתי במיטה כשפתאום התחלתי להרגיש שהבניין רועד וחורק", סיפר תושב אחד הרחובות הסמוכים. האיש, נחת בצבא האמריקני לשעבר, סיפר כי הפיצוץ היה חזק יותר מכל דבר ששמע מעודו. בשלב זה טרם התברר מה גרם לדליפת הגז שהובילה לפיצוץ העז.