בריטניה: הילדה התאהבה באביה

אביה הביולוגי של ניקולא ייטס מברמניגהאם עזב את הבית כשהייתה בת 4. בגיל 20 היא החליטה לחפש אותו ברשת, והאיחוד המרגש הפך לרומן שערורייתי שאף הוביל לכליאתו של האב. לאחרונה שוחרר, והבת נעלמה מהבית

אנדי וניקולא בשנות השמונים (SUN)

קטרינה ייטס מהעיר ברמינגהאם בבריטניה התרגשה מאוד כשביתה ניקולא סיפרה לה שהתאהבה. היא ביקשה לפגוש את הבחור שגורם אושר לביתה, אבל במשך חודשים ארוכים ניקולא סירבה להכיר את החבר החדש למשפחה. אמה לא הבינה מה כל כך סודי, אך שום דבר לא הכין אותה לאמת שנחשפה בפניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לקטרינה בת ה-46 התברר שבתה בת ה-27 מקיימת מערכת יחסים רומנטית עם אביה הביולוגי אנדרו באטלר, שעזב את הבית כשהייתה בת 4. ניקולא מצאה את אביה ברשת, וכשנפגשו התפתח ביניהם רומן אסור.

מזועזעת מהגילוי קטרינה הפנתה את הבת למשטרה, ובשנה שעברה נכלא באטלר בן ה-47, לאחר שהורשע בקיום יחסי מין עם בת משפחה. ניקולא נשבעה אז שלא תפגוש אותו שוב, אבל בימים האחרונים באטלר שוחרר מבית הכלא וניקולא - נעלמה.

קטרינה אמרה לסאן: "אני מרגישה כאליו שאני חיה בסיוט, זה מזוויע. כשניקולא מצאה את אביה לא היה לה ספק שהוא אביה הביולוגי. אז, הם התחילו לקיים יחסי מין - זה מגעיל".

האיחוד עם האב הפך לרומן

קטרינה פגשה את באטלר ב-1984 כשהייתה בת 17. תוך שנה הם התחתנו והביאו לעולם שני ילדים, ניקולא ובת נוספת בשם לי, היום בת 25, אבל היחסים לא צלחו.  "הוא היה אבא טוב, אבל התרחקנו. נפרדנו כשניקולא הייתה בת ארבע", אמרה.

למרות שהם חיו במרחק של 15 קילומטרים בלבד, לבאטלר לא היה שום קשר עם רעייתו לשעבר או עם בנותיו. כשקטרינה נישאה בשנית לחשמלאי בשם קארל ייטס - הילדים החלו לקרוא לו "אבא".

אבל, למרות האימוץ המוצלח, ניקולא לא וויתרה על אביה הביולוגי ובגיל 20 החלה לחפש אותו. אמה אמרה לה שזה לא רעיון טוב, אבל ניקולא התעקשה. ב-2006 היא החלה בחיפוש אחריו באתרי האינטרנט וכשמצאה את האב, בלי ידיעת אמה, היא החלה להיפגש איתו.

"היא נראתה מאושרת"

האור האדום נדלק אצל קטרינה רק כשניקולא הודיעה לה שהיא עוברת לגור עם חברה, אז היא קראה לו "אנדי". האם ביקשה להכיר ולראות אותו לפני שבתה עוברת לגור איתו. ניקולא הסכימה רק שאחותה תפגוש אותו. "אחותה אמרה לי שהוא מבוגר מאוד מניקולא, אבל היא נראית מאושרת", אמרה האם. אבל אז, היא הציגה תמונה וקטרינה הרגישה שעולמה חרב.

"לא ראיתי את הפנים שלו 20 שנה, לא הייתי מוכנה לזה בשום אופן", סיפרה. קטרינה מיהרה להגיש תלונה למשטרה ושם היא קיבלה מכה נוספת - באטלר הספיק להתחתן שוב ולהביא לעולם עוד שני ילדים.

בסוף 2011 באטלר הובא בפני שופט ששלח אותו לכלא בעקבות היחסים האסורים שניהל. "הבאת כאב לשתי המשפחות שלך", אמר לו השופט ושלח אותו ל-10 חודשים בכלא.