מקלינטון עד פטראוס -בכירים שבגדו

המשולש הרומנטי בין הגנרל פטראוס, רעייתו וכותבת הביוגרפיה שלו פאולה ברודוול הולך ומסתבך, והיום חשף הפנטגון עוד אלפי מיילים קשורים. סיפור הבגידות והמזימות בוושינגטון נראה כמו עלילה של אופרת סבון, אבל זו לא הפעם הראשונה ששערוריית מין מסעירה את המדינה

ארצות הברית סוערת בעקבות הרומן של הגנרל דיויד פטראוס, שחילץ את הצבא מהבוץ העיראקי, אך נכשל במבחן הנאמנות. על פי רמת ההיסטריה בתקשורת האמריקנית, זה נשמע כאילו זו הפעם הראשונה שאמריקה מגלה שמתחת למדים או לחליפות - כולנו אנושיים. אבל, לפרשנים הפולטיים האמריקנים יש רשימת מכובדת של אישי ציבור או צבא שהסתבכו על רקע רומנטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הראשון, לא מבחינה היסטורית, שעולה במנוע החיפוש גוגל אם תכתבו אמריקה, פוליטיקה וסקס, הוא ביל קלינטון. הוא הבכיר ביותר ואולי אף החצוף ביותר. במהלך כהונתו השנייה של הנשיא הפופולרי, התפוצצה פרשת המין בה הסתבך שנודעה כפרשת מוניקה לווינסקי. קלינטון קיים קשר מיני עם מתמחה צעירה בת 22, קשר שהנשיא הכחיש בתחילה, אבל הוביל לכך שהקונגרס ניסה להדיח אותו בגלל עדות השקר ב-1998, אבל הוא זוכה.

הגברת הראשונה, הילרי, הביעה באופן רשמי תמיכה בבעלה, אבל הרכילאים בוושינגטון טוענים שהיחסים בין השניים לא חזרו להיות כפי שהיו מאז הפרשה, למרות שזו לא הרומן היחיד שניהל קלינטון.

המשפחה הסודית של שוורצנגר

האחים קנדי -חובבי נשים ידועים (AP)
בני משפחת קנדי לא ראו בחיבתם לנשים, גם כאלו שהן לא נשואים להן, בעיה. רבות נכתב על הקשרים של הנשיא ואחיו עם מפורסמות ויפות של שנות ה-60, הבולטת שבהן היא מרלין מונרו. את הנקמה הקרה סיפק דווקא ארנולד שוורצנגר, שהיה מושל קליפורניה ובגד בבת למשפחת קנדי - מריה שרייבר. אבל שוורצנגר לא הסתפק ביחסי מין, הוא בנה לעצמו משפחה שלמה - סודית, מחוץ לנישואים.

ג'ון אדוארדס, הנער הדרומי המנומס, שכמעט הפך לסגן הנשיא ב 2004, כבר ממש נהג בנבזות. כשרעייתו אליזבת' נאבקה במחלת הסרטן, "ג'וני נייס בוי", כפי שכונה, בילה את לילותיו במלונות זולים עם צעירה בשם האנטר - שגם נכנסה להריון. אדוארדס הכחיש את הפרשה, אבל השקר נחשף, רעייתו מתה לפני שהספיקה להתגרש ממנו , אבל אחרי שהוציאה אותו מהצוואה.

הנשיא היחיד שהתגרש 

ניוט גינגריג', שגם בבחירות האחרונות ניסה לקבל את מועמדות המפלגה הרפובליקנית לנשיאות, נשוי שלוש פעמים, אחרי פעמיים שנתפס בוגד. אגב, אם גינגריג' היה מגיע לבית הלבן, הוא היה הנשיא השני שהתגרש - עד היום רונלד רייגן הוא היחיד. 

אליוט שפיצר, מושל ניו יורק ב-2008, נשוי ואב לשלוש, ניהל קשרים - כנראה מכמה סוגים - עם רשת בתי בושת.