איך ייראה הנשיא אובמה בעוד ארבע שנים?

המגזין האמריקני ביזנס ניוזוויק מחשב בין דפיו את האתגרים שמולם הנשיא ברק אובמה יתמודד במהלך הכהונה הבאה שלו, הגירעון, האבטלה, המשבר הכלכלי והאביב הערבי - כולם נושאים שעשויים להכות בבריאותו של הנשיא, ששיערו כבר החל להאפיר בכהונה הראשונה. וגם, איזו נחמה ימצא מיט רומני בהפסד שלו אתמול?

אובמה עוד ארבע שנים ? (ביזנסוויק)

מה עושה כובד האחריות על כתפיו של נשיא ארצות הברית לבריאות שלו? למראה שלו? הנשיא ברק אובמה אמר במהלך הקמפיין שבעודו יושב בבית הלבן, דאגות העולם על ראשו. "השיער שלי מוכיח את זה, הצלקות שלי מוכיחות את זה", הוא אמר במהלך נאומיו בקמפיין הבחירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כאשר מביטים בתמונות של הנשיא לפני 2008, אפשר לראות בדיוק על מה הוא מדבר - שיערו שחור והעור סביב עיניו מתוח. אחרי ארבע שנים בתפקיד שעשוי בהחלט להיחשב כמלחיץ בעולם - אובמה משלם במצבו הפיזי - כך טוענים במגזין "ביזנס וויק" האמריקני, ומנסים לאייר - כיצד ייראה הנשיא בתום ארבע שנות כהונה נוספות עם משבר כלכלי, אביב ערבי, ומזון טבעוני (פרי עמלה של רעייתו).

מנגד - מיט רומני, יכול לקבל מהתמונות האלה זווית חיובית להפסד השבוע. אם היה נבחר ומעמיס את צרות אמריקה והעולם החופשי על כתפיו - הוא היה עשוי להראות בלוי הרבה יותר. ברשת, יש גם אנשים שדואגים למצוא עוד צדדים חיוביים והפכו את נאום ההפסד שלו לבעל משמעות אחרת לגמרי - "לפחות אני עדיין עשיר".