נשיא צרפת: "נתניהו הפך את טקס הזיכרון בטולוז לעצרת בחירות"

פרנסואה הולנד, נשיא צרפת, צוטט בשבועון המתפרסם במדינה תוקף את ראש הממשלה נתניהו על כך שהפך את טקס הזיכרון שהתקיים בטולוז בשבוע שעבר לעצרת בחירות, כך פורסם הבוקר ב"מעריב". הולנד אף הוסיף: "נתניהו הפך את הנושא האירני לאובססיה של ממש"

נשיא צרפת פרנסואה הולנד התבטא בחריפות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, כך פורסם הבוקר ב"מעריב". השבועון הצרפתי "לה קנר אנשנה" העוסק בנושאי פוליטיקה וסאטירה ציטט את הנשיא בעת שעשה דרכו לביירות בשבוע שעבר, באומרו כי נתניהו הפך את טקס הזיכרון שנערך לזכר הרוגי הרצח בטולוז לעצרת בחירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי השבועון, תקף הנשיא הולנד את נתניהו ואמר כי נתניהו הגיע לצרפת כדי להמשיך בקמפיין הבחירות שלו. "ידענו שהוא עומד לעשות זאת. הביקור שלו בטולוז נועד תחילה להתבצע בשני שלבים - טקס האזכרה ואחר כך הנאום. מכיוון שאני הצטרפתי, הוא מיתן במעט את נאומו, אבל זה לא היה טוב להפוך את הטקס הזה לעצרת בחירות" אמר הנשיא.

הולנד, שלא הכחיש את הציטוט שייחס לו השבועון, אף ציין כי נתניהו הפך את הנושא האירני "לאובססיה של ממש". הולנד הסביר כי במהלך ביקורו של נתניהו בצרפת, שוחח עימו בנושא האירני בלבד בכל הזדמנות "אפילו במהלך ארוחת הצהריים".