צפו: האיש שמאבד את הראש

לפעמים אנו מתעטשים חזק מאוד ואומרים "העיטוש הזה העיף לי את הראש". קוסם בשם "שובר הקרח" לא מסתפק בדימויים - הוא באמת - מתעטש את ראשו. צפו בקסם המיוחד שהכין לכבוד חג ליל כל הקדושים

פרגוסון בעל העיטוש המפתיע (The Ice Breaker)

ריץ' פרגוסון האמריקני ממתין כל השנה לחגיגות ליל כל הקדושים - זה היום שלו. הקוסם הפעיל מאוד ברשת, אימץ את שם הבמה "אקא - שובר הקרח" ובליל כל הקדושים, הוא יוצא החוצה, לרחובות הערים הגדולות של קליפורניה במטרה אחת - להפחיד אנשים "אני מטריף אותם" הוא אומר בחיוך אחרי כל מתיחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ליל כל הקדושים הוא חג שמאומץ על ידי זרמים רבים בכנסייה הנוצרית, הוא נועד לציין בכל תחילתו של נובמבר את זכרם של כל אותם מאמינים בישו שמתו בגלל אמונתם. עם השנים, הפך החג לכזה של מסיכות ומתיחות.

פרגוסון פיתח לכבוד החג מתיחת עיטוש מבהילה, בה הוא משוחח עם אדם שעומד מולו. במהלך השיחה הוא מתעטש וראשו מתעופף עם ההדף. "בכל פעם אני רואה תגובות אחרות הנשים בדרך כלל צורחות, רוב הילדים - בורחים ואחרים נשארים ובוהים בי, לפעמים הם פורצים בצחוק", הוא אמר והוסיף עוד שהכל התחיל כששאלו אותו - "מה אתה רוצה ממתק או תעלול?" (שאלה שהיא אחד ממנהגי החג) והוא תמיד ענה בלי להסס - תעלול!

איך הוא עושה את זה ? הסתכלו היטב על הסרטון ותבינו בקלות: