דורס לי זיתוני משנה גרסה: "הייתי ברכב, לא נהגתי"

קלוד אייזיק-חייט נמלט מהארץ יחד עם חברו אריק רוביק שעות בודדות לאחר שפגעו עם רכבם בלי זיתוני ז"ל והפקירו אותה למות בת"א לפני כשנה. היום, לראשונה, הסכים חייט לקחת על עצמו אחריות לתאונת הפגע וברח, אך הבהיר כי לא הוא אחז בהגה - אלא חברו

לראשונה, הדורס משנה את גרסתו: קלוד אייזיק-חייט, החשוד בדריסתה ובהפקרתה למוות של לי זיתוני ז"ל בחודש ספטמבר בשנה שעברה בתל אביב, טוען כי חברו אריק רוביק, שהיה עמו ברכב ושנמלט יחד אתו לצרפת, הוא זה שנהג ברכב - כך מדווחת היום התקשורת הצרפתית.

על פי הדיווחים, המבוססים על גורמים משפטיים בפריז, חייט לא הכחיש כי היה ברכב הדורס, אך הדגיש כי לא הוא זה שנהג. לטענתו, הוא הסכים לקבל על עצמו את האחריות למותה של זיתוני ז"ל רק לאחר שרוביק הסכים לשלם במקומו חוב כספי לארגון פשע בישראל.

עם זאת, חייט עדיין לא נחקר בבית המשפט, בשל העובדה שתיק החקירה שנפתח בעקבות תלונתה של משפחת זיתוני עדיין לא הועבר לידי הרשויות בצרפת. בצרפת דווח כי הרשויות התחייבו להעביר את תיק החקירה עד סוף השבוע הקרוב.

חייט עומד בימים אלו למשפט בצרפת יחד עם אריק רוביק ועם נאשמים נוספים בתיק אחר הנוגע להונאה בתחום הפרסום בשלטי חוצות. בשלב זה לא ברור מה יעלה בגורל משפטו בתיק זיתוני ז"ל.