"סנדי" מציגה: הדיווחים היותר מצחיקים מהחוף המזרחי

עבור חלק מתושבי החוף המזרחי, הדיווחים מלב הסערה הם הזדמנות פז לכמה שניות של תהילה - הם רוקדים כסוסים מאחורי כתב או שדוהרים מאחורי הכתבים. ג'ני מוס מרשת CNN לא יצאה ממנהטן כבר שנים והיא מעבירה את הדיווחים שלה משם. הפעם – החדשות הגיעו עד אליה

סופות ההוריקן מספקות לא מעט רגעים דרמטיים, אבל ברשתות האמריקניות שהעבירו הלילה אינספור שידורים ישירים, זה נראה לעתים כאילו הכתבים - מתנהגים כמו בלוני מזג אוויר אנושיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלוני מזג אוויר שנקשרים לכל מה שהם יכולים לתפוס ולפעמים - הסביבה הלא צפויה מספקת כמה רגעים מאוד משעשעים של כתבים מעופפים או נלחמים ברוחות, חלקם נשטפים במי הים הרבים ואחרים מתמלאים או שוקעים לפתע בחול.

אבל צרות אישיות, הן לא הבעיה היחידה של הכתבים והרשתות שמנסות לשמור על דיווחים רציניים. ג'ייסון קרול מרשת CNN דיווחה הלילה על נזקי ההוריקן כשלפתע נתקלה בצוללן שמתכונן להצפות סמוך לביתו. "אם אני צריך לצאת, יש לי ציוד צלילה, גלשנים ויש לי גם קיאק", אמר האמריקני המשעשע מניו ג'רזי. רשת CNN בחרה גם להדגיש את הצד היצירתי של האמריקנים בחוף המזרחי. "היי סנדי, איירין פשטה כאן את תחתוניה בואי תמדדי אותם", נכתב על אחד מהבתים האטומים ברהב.

עבור חלק מתושבי החוף המזרחי, הדיווחים מלב הסערה - הן הזדמנות פז לכמה שניות של תהילה - הם רוקדים כסוסים מאחורי כתב או מתלבשים כמו סוס ודוהרים מאחורי הכתבים. ג'ני מוס מרשת CNN לא יצאה ממנהטן כבר שנים, היא מעבירה את הדיווחים שלה משם- הפעם - החדשות - הגיעו עד אליה.