בהלה בגן החיות: כשהגורילה תוקפת‎

גורילה זועמת במשקל 220 ק"ג תועדה בגן החיות בנברסקה כשהיא שועטת לעבר המבקרים וסודקת את חלון הזכוכית המפריד בין הכלוב לבינם. "שניות לפני התקרית הבטחנו לילדים כי הגורילות לא מסוגלות לשבור את הזכוכית", אמר אב המשפחה שחוותה את רגעי האימה

את הביקור הזה בגן החיות משפחה אחת לא תשכח: רגעי חרדה עברו אתמול (חמישי) על כמה מהמבקרים בגן החיות אוהמה בנברסקה, ארה"ב, כשגורילה זועמת במשקל 220 ק"ג שעטה לעבר חלון הזכוכית וסדקה אותו לתדהמתם של המבקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצולם בגן החיות נראית פעוטה הנוקשת על חלון הזכוכית המפריד בין חצר הגורילות והמבקרים. השימפנזה הזועמת לא נראתה משועשעת מהנקישות והחליטה ללמד את הפעוטה לקח, כשהטיחה את גופה העצום על חלון הזכוכית וגרמה לסדיקתו. הסרטון זכה ללמעלה מחצי מיליון צפיות מאז פורסם אתמול באינטרנט.

הגורילה בפעולה


רגעי חרדה עברו על המבקרים


המבקרים המבועתים פתחו בריצה מבוהלת ונמלטו מהמקום. אב המשפחה, שהעלה את הסרטון לרשת, סיפר כי "רגעים קצרים טרם התקרית, אמרנו לילדים כי הגורילות לא מסוגלות לשבור את הזכוכית המפרידה בין המבקרים לכלוב - הילדים לעולם לא יאמינו לנו עוד". איך נגמר לבסוף הביקור? האב סיפר כי כשביקשתי לחזור למקום לאחר דקות ארוכות, עובדי גן החיות הרחיקו את המבקרים מהאזור".