ערן נהרג בנפאל; "היה איש שמח"

כלי תקשורת מקומיים מדווחים כי שלושה תיירים זרים ובהם ישראלי בן 25 טבעו למוות במהלך טרק בפארק אנאפורנה, לאחר שגשר עץ שאותו חצו קרס לנהר גועש. משרד החוץ פועל להבאת גופתו של כהן ארצה. אחותו של ערן: "הוא היה איש שמח"

"היה איש שמח". ערן כהן ז"ל (חדשות 2)

טרגדיה במהלך טיול במזרח: ערן כהן, בן 25 מתל אביב הוא הישראלי שנהרג יחד עם שני תיירים זרים נוספים במהלך טרק בפארק אנאפורנה בנפאל, אחד מאתרי התיירות הפופולריים במדינה. השלושה טבעו למוות, לאחר שגשר עץ עליו הלכו, קרס והם נפלו לנהר גועש. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשרד החוץ אישרו את הפרטים ואמרו: "המקרה מוכר לנו, אנחנו פועלים להבאת הגופה לישראל". כהן, סיים לימודי ביולוגיה חישובית באוניברסיטה העברית בירושלים ושירת בחיל המודיעין. מיד עם סיום התואר, לפני כשלושה שבועות, יצא לטיול בהודו ובנפאל. הלווייתו תתקיים ככל הנראה ביום ראשון. הדס כהן, אחותו של ערן סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "אנחנו לא יודעים כלום על התאונה, ומעודכנים מכלי התקשורת, נשמח לקבל כל מידע ופרטים נוספים. על ערן אני יכולה לספר שהוא היה איש שמח".

הרב חזקי ליפשיץ מבית חב"ד בקטמנדו אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי כהן נהרג לקראת סוף הטרק. "יש שם גשרים תלולים ולפי מה שששמענו הוא נפל מהגשר לתוך הנהר וטבע. זה אזור מאוד מרוחק". הוא הוסיף כי גופתו תועבר לקטמנדו ומשם תוטס לישראל. 

רק לפני כשבועיים נהרג אזרח ישראל בן 40 בתאונת סנפלינג במהלך טיול בצפון יוון. בחודש אוגוסט האחרון על פי הדיווח של כלי התקשורת במדינה, כהן טבע בנהר קאלי גנדקי בעקבות קריסת הגשר יחד עם שני תיירים מגרמניה ומאוסטרליה. נמצאה גופתו של גדעון סנדל, בן 72 מקדרון בשמורת הטבע הר מאטקה שבמקדוניה. כוחות חילוץ איתרו את גופתו לאחר שלושה ימים של חיפושים.