צעיר ישראלי נהרג במהלך טרק בנפאל

כלי תקשורת מקומיים מדווחים כי שלושה תיירים זרים ובהם ישראלי בן 26 טבעו למוות במהלך טרק בפארק אנאפורנה, לאחר שגשר עץ שאותו חצו קרס לנהר גועש. משרד החוץ פועל להבאת גופתו של הישראלי ארצה, הודעה נמסרה למשפחתו

טרגדיה בנפאל: ישראלי נהרג (חדשות 2)

טרגדיה במהלך טיול במזרח: צעיר ישראלי בן 26 נהרג יחד עם שני תיירים זרים נוספים במהלך טרק בפארק אנאפורנה בנפאל, אחד מאתרי התיירות הפופולריים במדינה. השלושה טבעו למוות, לאחר שגשר עץ עליו הלכו, קרס והם נפלו לנהר גועש. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח של כלי התקשורת במדינה, הצעיר הישראלי טבע בנהר קאלי גנדקי בעקבות קריסת הגשר יחד עם שני תיירים מגרמניה ומאוסטרליה. במשרד החוץ אישרו את הפרטים ואמרו: "המקרה מוכר לנו, אנחנו פועלים להבאת גופות לישראל". הודעה נמסרה למשפחתו של הצעיר שנהרג.

הרב חזקי ליפשיץ מבית חב"ד בקטמנדו אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי הצעיר שנהרג לקראת סוף הטרק. "יש שם גשרים תלולים ולפי מה שמשענו הוא נפל מהגשר לתוך הנהר וטבע. זה אזור מאוד מרוחק". הוא הוסיף כי גופתו תועבר לקטמנדו ומשם תוטס לישראל. 

אחד המסלולים המתויירים ביותר בעולם

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמר חיליק מגנוס, מומחה לחילוץ, כי מדובר באחד מאזורי הטרקים הידועים והמתויירים ביותר בעולם. "לא מדובר באזור מסוכן, אם כי תאונות מתרחשות מדי פעם. כל מיני תקלות מאוד מוזרות שמתרחשות", הסביר.

רק לפני כשבועיים נהרג אזרח ישראל בן 40 בתאונת סנפלינג במהלך טיול בצפון יוון. בחודש אוגוסט האחרון נמצאה גופתו של גדעון סנדל, בן 72 מקדרון בשמורת הטבע הר מאטקה שבמקדוניה. כוחות חילוץ איתרו את גופתו לאחר שלושה ימים של חיפושים.