צפו: אופנועים אנושיים "מורכבים" מדוגמניות

במסגרת קמפיין חדש לתערוכת כלי רכב בארה"ב, החליטו מארגני האירוע לשלב בין אומנות הצילום והאיפור לבין התחביב האהוב עליהם. לשם כך נשכרו מספר דוגמניות, רקדניות ומדריכות יוגה שהצטלמו כאופנועים אנושיים. אמני האיפור עמלו במשך 13.5 עד 18 שעות עבור כל תמונה ומספר מעסים נשכרו על מנת להקל על גבן של המצולמות

הקמפיין שמשגע את רוכבי האופנועים (יו-טיוב)

מארגני תערוכת האופנועים "פרוגרסיב" שיוצאת לדרך בקרוב ברחבי ארה"ב מצאו דרך ייחודית לקידום האירוע הססגוני - הם החליטו לצלם כרזה ובה מופיעים "אופנועים אנושיים" המורכבים מדוגמניות מאופרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לצורך המלאכה המתישה נשכרו מספר דוגמניות, רקדניות ומדריכות יוגה, שנדרשו להציג יכולת גמישות מרשימה, על מנת שיוכלו להתחזות לחלקי כלי הרכב הדו גלגלי. נראה שמארגני יום הצילומים המורכב חשבו על הכל והם אף שכרו שלושה מעסים על מנת להקל על הלחץ הרב על גבן של המצולמות.

מגישת הטלוויזיה ארין בייקר, שבמסגרת עבודתה מסקרת את תחום האופנועים נרתמה אף היא למשימה, פשטה את בגדיה והצטלמה על גבי האופנועים הנושמים. על מנת להשלים את מלאכת האיפור המסובכת עמלו אמני האיפור במשך 13.5 עד 18 שעות עבור כל אחת מהתמונות שפורסמו בכרזות.

"חשבנו על דרך שבה נוכל לשלב בין רכיבה על אופנועים אותה אנחנו מגדירים כאומנות ליצירות אמיתיות", הסביר יוזם הקמפיין שצפוי להסעיר את הדמיון עבור רוכבי האופנועים בעולם. "רצינו ליצור פרסומות שאנשים ייהנו להסתכל עליה ולשתף עם אחרים".