האם הזוג אובמה עמד בפני גירושים?

דונאלד טראמפ מאיים מתחילת השבוע שיש בידיו מסמכים שעומדים לשנות את מהלך מערכת הבחירות האמריקנית. היום, פחות משבועיים לפני הבחירות, טוענים כמה מחבריו שהוא מחזיק במסמכי גירושים מתהליך שבני הזוג אובמה כבר התחילו בתחילת שנות התשעים. אבל זו לא הטענה ההזויה הראשונה שעולה מכיוון איל הנדל"ן הרפובליקני

בני הזוג אובמה - רק נראים מאוהבים? (רויטרס)

דונלד טראמפ, המיליונר האמריקני שתומך במפלגה הרפובליקנית טוען שיש בידיו מסמכי גירושים שלא מומשו בין מישל לנשיא ברק אובמה. איל הנדל"ן האמריקני המוחצן טוען מזה כמה ימים שיש בידיו מסמכים שיזעזעו את ארצות הברית וישנו את מהלך הבחירות האלה. היום, מקורביו חושפים שהוא מדבר על המסמכים האלה מהעשור הראשון או השני לנישואיהם של בני הזוג מהבית הלבן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המיליונר אמר בעצמו לרשת פוקס: "יש לי משהו מאוד מאוד גדול שנוגע לנשיא ארצות הברית, זה יעשה הרבה מאוד רעש - אני מבין בדברים האלה, אתם לא תפסיקו להתעסק בזה", הוא הבטיח למגישי תכנית הבוקר של פוקס - "פוקס וחברים" שיצא עם המידע במהלך היום.

הטענה על הגירושים לא עולה בפעם הראשונה

ד' קאס, דוברו של טראמפ אמר שההודעה צפויה לצאת היום בדף הטוויטר והפייסבוק של הטייקון השנוי במחלוקת. המסמכים שטראמפ טוען (כרגע באזני ידידיו) שהוא מחזיק, הם לא הטענה הראשונה שמתפרסמת בנושא היחסים שבין הנשיא לרעייתו , סופר טראש בשם אד קליין כתב באחד מספריו על בני הזוג שכמעט התגרשו בעבר, בבית הלבן הגדירו את הפרסום "שטויות" וטענו עוד כי "קליין ממציא מציאות".

כדאי להזכיר שגם את טענותיו של טראמפ, לא צריך לקחת תמיד ברצינות. הוא עדיין טוען שאובמה נולד בקניה ומתמודד באותו חיוך זחוח על ההאשמות שהוא שרלטן רודף פרסום. במפלגה הרפובליקנית עדיין לא החליטו אם טראמפ הוא נכס למפלגה או נזק מציק.