פיפה מידלטון מוציאה ספר

אחותה של הדוכסית מקיימברידג' מוציאה ספר מתכונים ותכנון מסיבות, וכבר עכשיו התקשורת הבריטית יודעת שהוא יהיה רב-מכר. חנויות הספרים כבר מפנות את המדפים, ופיפה עצמה מעידה בכנות שהיא יודעת למה: "זה די מוזר להשיג הכרה עולמית לפני גיל שלושים בזכות אחות שלך, גיסך והטוסיק שלך"

היום של פיפה מידלטון (AP)

"זה די מוזר להשיג הכרה עולמית לפני גיל 30 בזכות אחות שלך, גיסך והטוסיק שלך" - כך כותבת פיפה מידלטון בספר חדש שלה שיוצא למדפים ביום חמישי הקרוב

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חביבת עורכי עמודי השער של צהובונים ברחבי העולם ואחותה בת ה 29 של המועמדת הבולטת לכהן בתפקיד מלכת אנגליה ביום מן הימים, תהפוך ככל הנראה לסופרת של רבי מכר - בלי קשר לכישרון הכתיבה שלה.

פיפה מידלטון, שזינקה ביום אחד מכמעט אנונימיות לדמות המבוקשת ביותר על ידי צלמי הפאפארצי מוציאה ספר, וכראוי לדמות שמשכה את תשומת הלב העולמית ביום החתונה המלכותית, הספר של פיפה מתרכז בתכנון מסיבות ומתכונים מיוחדים לאירועים. הוא נקרא "חגיגות: שנה של פסטיבלים בריטים למשפחות וחברים", ובחנויות הספרים בלונדון כבר מפנים מקום.

"יום אחד אני אצליח להבין את זה"

 

פיפה מודעת היטב לעובדה שאלו לא המתכונים המנצחים של משפחת מידלטון שמפנים לה מקום על המדפים, אלא ההערצה העולמית שקיבלה בזכות המראה שלה ובמיוחד הישבן המפורסם. "יום אחד אני אצליח להבין את זה, בינתיים אני חושבת שאפשר להגיד שיש לזה יתרונות וחסרונות",, היא משתפת. היתרונות יקבלו ביטוי בחשבון הבנק של פיפה.

אנשי ההוצאה לאור "פינגווין" שהדפיסו את הספר על 416 עמודיו לא מוכנים להגיד כמה בדיוק הם שילמו לפיפה, אבל הדיילי מייל הבריטי טוען שהסכום עומד על 400,000 ליש"ט (640 אלף דולר).

הסכום גבוהה מאוד , במיוחד לאור העובדה שפיפה מידלטון אמרה שהיא לא מוכנה להעניק רעיונות לקראת הפרסום מחשש שישאלו אותה על אחותה ובעלה - הדוכס והדוכסית מקיימבריג'. גם התעניינות התקשרת דווקא בחלק העליון של אחותה (או בחלק העליון החסר) - לא מועילה ליחסי משפחת מידלטון והתקשורת. למרות שהיא לא מתראיינת, פיפה מידלטון היא אחת הדמויות המוזכרות והנראות ביותר בצהובונים. על פי הטלגרף הבריטי - בכל יום היא מצטלמת 400 פעם.