ארה"ב: בת 11 מואשמת ברצח תינוקת

ילדה אמריקנית בת 11 מואשמת שרצחה תינוקת בת שלושה חודשים שישנה איתה בחדר. התינוקת, ברוקלין פוס-גרינוואי בת השלושה חודשים, נמצאה ללא רוח חיים בחדרה של הילדה לאחר שככל הנראה ניתנו לה תרופות שהביאו לחניקתה למוות. אמה של התינוקת זועמת: "שהילדה תיכנס לכלא"

ברוקלין בת ה-3 חודשים לפני מותה (AP)

פרשייה מזעזעת מסעירה את ארצות הברית: ילדה בת 11 ממדינת מיין הואשמה ברצח, לאחר שלפני כשנה - כשהייתה בת 10 בסך הכל - היא הרגה תינוקת בת שלושה חודשים ששהתה בביתה והייתה בהשגחת אמה. הפרשה החלה ב-8 ביולי, כשהאם התקשרה לרשויות וסיפרה שהתינוקת שעליה שמרה - אינה נושמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמה של הילדה הנאשמת סיפרה לחוקרים שהתינוקת שהתה במהלך הלילה בחדר של הבת. המדינה לא פרסמה את נסיבות המוות הרשמיות, אך ככל הנראה היא נחנקה למוות בגלל תרופות שניתנו לה. "הן (הילדה ואמה) צריכות ללכת לכלא, ולקום כל בוקר ולהבין מה הן עשו", סיפרה אמה של התינוקת שמתה, ברוקלין פוס-גרינוואי.

המחלקה לבריאות ורווחה של מדינת מיין העבירה את הנאשמת מביתה. אחד מגורמי הרווחה אמר שלבת ה-11 יש "בעיית התנהגות" ושהיא לא הייתה כשירה לשמור על התינוקת. אם היא תורשע, היא העונש המירבי על העבירה יכול להכניס אותה לכלא עד גיל 21.