דיווח באוקראינה: "פרופ' יהודי נרצח ע"י ערבים"

כלי תקשורת מקומיים דיווחו כי פרופ' ליאו פרייפלד מאוניברסיטת לבוב נרצח בביתו על ידי שלושה צעירים מוסלמים, שנעצרו מאוחר יותר ונחקרים בידי המשטרה. על פי הדיווח, הסטודנטים נכשלו בלימודיהם וביקשו לנקום בפרופסור על הציונים הנמוכים שנתן להם

שוטרים אוקראינים (רויטרס)

פרופסור יהודי מאוניברסיטת לבוב שבאוקראינה נרצח בסוף השבוע על ידי שלושה סטודנטים ערבים - כך מדווחת התקשורת האוקראינית. על פי הפרסומים, שלושת הסטודנטים נכשלו בלימודיהם וביקשו לנקום בפרופסור על כך שהציונים שנתן גרמו להרחקתם מהאוניברסיטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקשורת באוקראינה מדווחת שהפרופסור, ליאו פרייפלד, נרצח בביתו על די שלושה צעירים מוסלמים, שנעצרו מאוחר יותר ונחקרים כעת בידי המשטרה המקומית.

על פי הודעה שהתקבלה במייל האדום, אחיו של הפרופסור שנרצח - ואדים פרייפלד, המלמד במחלקה למיקרוביולוגיה ואימיונולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע - טס לאוקראינה. לטענתו, אחיו נרצח על ידי סטודנטים ערבים שהיו ממורמרים על הציון שנתן להם.

בלבוב, עיר של 850,000 תושבים, חיים כ-2,000 יהודים. בשנים האחרונות הגבירו ארגונים פוליטיים קיצוניים, משמאל ומימין, את פעילותם בעיר.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.