צפו: ה"פרארי" קופצת מעל "מסוק"

יוצרי סרטוני רשת בשם רוב וביג יצרו את ה"רוקט ג'אמפ", מרוץ מכוניות ומרדף משטרתי שכמוהו לא ראיתם: המכוניות המובילות בעולם והניידות המשטרתיות לא מסכנות אף אדם כי הן מודלים מוקטנים בסך הכל. כך זה נראה, רק בקטן

מכונית הפרארי קופצת מעל מסוק? לא באמת. צמד קולנוענים אמריקנים שמכנה את עצמו "רוב וביג" יצרו בעזרת חברים, סרטון של מה שהם מכנים "המרדף המושלם". אמנם על המסך המכוניות נראות אמיתיות אבל בעצם מדובר במכוניות צעצוע עם סוללות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פעמים רבות אנו מעבירים תמונות של מרוצים או מרדפי מכוניות מרגשים ומסוכנים ובהחלט לא חוקיים, אלו בעיקר תמונות שמגיעות מצולמות היטב - מארצות הברית. ז'אנר סרטי המרדפים מושך הרבה מאוד צופים ובימאי סרטי הפעולה יודעים שבכל סרט טוב חייבת להיות לפחות ניידת משטרה אחת שמתפוצצת על גגה ורכב אחד שמרחף בניגוד לחוקי הפיזיקה באוויר.

במקרה של רוב וביג שיוצרים את מותג הסרטים "רוקט ג'אמפ", הרעים מצליחים לברוח, לא לפני שהם מצליחים, בעזרת דוגמה של פרארי אדומה לקפוץ מעל מסוק ועוד שלל פעלולים. בסרטונים שלהם ניתן לראות ביצועים מרשימים של ה"מכוניות" המובילות בעולם, או לפחות דגמים של אותן המכוניות - יוצאות לדרך. וכמו בסרטים ההוליוודים האמיתיים, גם כאן מגיעות הניידות לאחר מכן. טוב, לא הניידות - המודלים הקטנים שלהן.