ארה"ב: שיכור הכה שוטר וזכה לתגובה אלימה במיוחד

ג'ון סקיוואנו בן ה-43 מפילדלפיה שתה קצת יותר מדי, איבד את העשתונות וסטר לשוטר שהתווכח עמו. התגובה לא איחרה לבוא והייתה כואבת במיוחד - השוטר החל לחבוט בו בעזרת אלה והטיל אותו על הרצפה לעיני הקהל. הסרטון שתיעד את האירוע מעורר סערה בארה"ב - כך זה נראה

סרטון שעלה בימים האחרונים ליו-טיוב מעורר סערה בארצות הברית. אדם, שהיה תחת השפעת אלכוהול, מתעמת עם שוטר, מחטיף לו סתירה ו"זוכה" לתגובה אלימה במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש ב-29 לספטמבר בעיר פילדלפיה במסגרת פסטיבל בירה שנערך בעיר. כפי שניתן לראות בתמונות, שוטר שהגיע למקום התעמת פנים מול פנים עם גבר שנכח באירוע ושתה - כך לפי עדים במקום - כמה וכמה כוסות בירה. האירוע הפך במהירות ממילולי לפיזי, כשג'ון סקיוואנו בן ה-43 חצה את הגבול ונתן סטירה מצלצלת לשוטר.

השוטר לא נשאר חייב - הוא שלף את האלה שלו ובכמה מכות הכריע את סקיוואנו מול קהל הסקרנים, והמשיך להתגושש איתו על הרצפה עד שהאחרון איבד בסוף את הכרתו. משטרת פילדלפיה שהתבקשה להגיב - בחרה להגן על השוטר, אך בכל מקרה נפתחה חקירה.

פרסום הסרטון מגיע בעיתוי רע במיוחד מבחינת משטרת פילדפיה , שרק לפני שבועיים נאלצה להסביר מדוע אחד השוטרים שלה נראה מכה בברוטליות מפגינה תמימה - אירוע שגם כן קיבלת תהודה לאומית.

אלימות משטרתית בפילדפיה - סיבוב שני: