צפו: יהודים הפגינו בכניסה לשגרירות אירן בפריז

חברי תנועת בית"ר ציינו את יום הזיכרון לשואה בהפגנת מחאה נגד הסכם הגרעין המתגבש עם המעצמות מול השגרירות בצרפת. "העולם החופשי נכשל בהתמודדות מול גרמניה ולא ניתן לו להיכשל מול אירן", אמרו

חברי תנועת בית"ר העולמית בפריז ציינו אתמול (חמישי) את יום השואה בהפגנת מחאה מול שגרירות אירן בצרפת, חסמו את הכניסה לבניין כשהם חמושים בדגל ישראל ושלטים נגד הסכם הגרעין המתגבש עם המעצמות וקראו "לעולם לא עוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הלקח שלנו מיום השואה הוא מאבק נחוש נגד אירן", אמר ראש ההנהגה העולמית של תנועת בית"ר, נריה מאיר. "העולם החופשי נכשל בהתמודדות מול גרמניה ולא ניתן לו להיכשל מול אירן. בית"ר תמשיך לעמוד זקופה מול כל אויב רצחני ולהזכיר לעולם את תפקידו. המאבק על ירושלים הוא גם המאבק על פריז חופשית מטרור".

ובישראל, כמדי שנה, קיימה תנועת בית"ר את טקס יום השואה מול שגרירות גרמניה. חניכי השכבה הבוגרת של בית"ר התכנסו לעמוד בזמן הצפירה מול השגרירות וקיימו במקום את הטקס הרשמי של התנועה.

בעקבות התגברות האנטישמיות באירופה בכלל ובצרפת בפרט, במעוז בית"ר בפריז נערכים אימוני קרב מגע לנוער היהודי.

ובעקבות הביקוש הרב לאימונים תנועת בית"ר העולמית פתחה קורס מדריכי קרב מגע בארץ, במכון וינגייט, להכשרת מדריכים נוספים שיוכלו ללמד את חברי הקהילה היהודית להגן על עצמם כנגד אירועים אנטישמיים.