בריטניה מציגה: עגלת התינוק המהירה בעולם

גברים רבים חלמו על רכב מהיר ומסוכן ומצאו את עצמם דוחפים עגלות תינוק במהירות של 3 קמ"ש. קולין הבריטי בן ה-33, הוא לא אחד מהם. האב הטרי מסטמפורד בנה לעצמו עגלה - שמניעה פעוטות במהירות שלא רק שלא מרגיעה, אלא מלחיצה את האימא

עגלה עם מנוע 125 סמ"ק ("הסאן")

האם קולין פרוז הוא אב חרוץ מאוד או פשוט עצלן מאוד? תשפטו בעצמכם. קולין הפך לאב בשנה האחרונה. לפני שנולד בנו, נהג קולין על אופנועים שבנה לבדו, אחרי התוספת לתא המשפחתי, אמרה לו רעייתו  שכדאי לו להתרגל לכלי הרכב הצמוד החדש שלו, עגלת התינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אבל קולין בן ה-33, לא ויתר על האדרנלין בקלות. הוא פירק את מנוע 125 סמ"ק של האופנוע שלו, הרכיב עליו עגלת מתכת כסופה שבנה לבדו עם מיקום מיוחד - נייד, לעצמו, בנה שלדת פלדה קטנה אליה הוא הרכיב שלושה גלגלים - וכך יצר לו ולבנו ג'יק את עגלת התינוק המהירה ביותר בעולם.

העגלה שמונעת בדלק מכוניות רגיל עלתה לו בסך הכל 450 ליש"ט וארבעה שבועות של עבודה. קולין מתגאה שהוא יכול להגיע איתה למהירות של כמעט 70 קמ"ש (מבלי הילד) והיא מאובזרת במגש מיוחד לבקבוק או משקאות חמים. יש בה גם מקום לתיק עם החיתולים והמגבונים.

האב הטרי והגאה מהעיר מסטמפורד מסביר: "זה די מפחיד לנהוג בזה, אבל אני מקבל הרבה מאוד מבטי הערצה מאבות שונים, במיוחד שהם דוחפים את העגלות שלהם במעלה הגבעה", ומה אומרת לו האם על כך? "אני מקווה שיום אחד אקח את ג'יק לסיבוב ראוי, אבל אני לא בטוח שזוגתי שארלוט תהיה שמחה", הוא אומר בחיוך.