פסימיות בבריטניה: "ייתכן שאפריל לא תימצא לעולם"

פרשת היעלמותה של אפריל ג'ונס בת ה-5 מווילס ממשיכה להסעיר את הממלכה. תשעה ימים לאחר שנעלמה מביתה מעריכה המשטרה שגופתה נסחפה לים וכי יש סיכוי קלוש לאתרה. החשוד בחטיפתה ורציחתה הופיע היום לראשונה בבית המשפט

חשש כי גופתה נסחפה לים. אפריל ג'ונס (רויטרס)

קטנים הסיכויים לסוף טוב בפרשת היעלמותה של אפריל ג'ונס בת החמש מווילס. מספר ימים לאחר מעצרו של חשוד בחטיפתה וברציחתה, מעריכה המשטרה בבריטניה כי ייתכן שאפריל לא תימצא לעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנחת העבודה של צוותי החיפוש היא שהילדה, שנעלמה מביתה לפני תשעה ימים, אינה בין החיים והחשש הוא כי הגשמים הכבדים שירדו באזור בימים האחרונים יקשו על מציאת הגופה, במידה שזו נזרקה אל הנהר.

החשוד בחטיפת הילדה הופיע בבית המשפט

החיפושים מתרכזים כעת לאורך מזחים נטושים, מערות ובורות באזור - רבים מהם מוצפים - בתקווה למצוא את גופתה של הילדה בטרם תיסחף אל הים. במקביל, הופיע היום בפני בית המשפט מארק ברידג'ר, מציל לשעבר שמואשם בחטיפתה וברציחתה של אפריל. ברידג'ר יישאר במעצר לפחות עד תחילת ינואר 2013.

 בתחילת השבוע שעבר יצאה אמה בפנייה נרגשת לציבור, וציינה כי בתה סובלת משיתוק מוחין, ואם היא לא תקבל את התרופות שלהן היא זקוקה - מצבה הבריאותי ידרדר.

"אפריל הקטנה נעדרת זה היום השלישי - ואין זכר ממנה", ציינה אז אמה של הילדה קרול ג'ונס. "היא צריכה לקבל את הכדורים שלה באופן קבוע משום שהיא סובלת משיתוק מוחין, ואם לא תקבל את התרופות - רגליה לא יתפקדו. אני חרדה לגורלה".