טלפן למוקד: "רצחתי את אמי ואחותי"

ג'ייק אוונס, נער בן 17 מטקסס, רצח את אמו ואחותו הקטנה ביריות אקדח בביתם. לאחר מכן, הוא התקשר למשטרה ודיווח למוקדנית באדישות וברוגע כי הרג את השתיים. "לא ממש כעסתי עליהן, יכולתי להרוג כל אחד", הוא ניסה להסביר את מעשיו. כך זה נשמע

תיאר בשלווה איך רצח את בני משפחתו (יו-טיוב)

ג'ייק אוונס, נער בן 17 מטקסס שבארה"ב, הואשם ברצח בכוונה תחילה, לאחר שירה למוות באמו ובאחותו בת ה-15 בביתם המפואר. דקות אחרי הרצח הוא התקשר למוקד החירום המשטרתי ודיווח בקור רוח מקפיא ובשלווה על המעשה המזעזע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך השיחה עם המוקדנית, שנמשכה כ-25 דקות, תיאר אוונס כיצד רצח את אחותו ואמו בעת שאביו ואחותו הגדולה שהו מחוץ לעיר. "פשוט יריתי בהן באקדח", אמר באדישות ואישר בקולו כי הן מתות כשנשאל על כך.

הנער לא ממש הצליח להסביר את הסיבה המדויקת שבגללה החליט לירות בשתיים. "זה מוזר" אמר, "לא ממש כעסתי עליהן, פשוט תכננתי לירות במישהו, זה יכל להיות כל אחד".

גם חוקרי המשטרה, שהגיעו לבית לקראת תום השיחה בכדי לעצור את אוונס, לא הצליחו לברר מהי הסיבה המדויקת לרצח. על אף שהנער הסביר את מעשיו במהלך השיחה בכך שאימו ואחותו "היו חצופות" וכי הוא "אינו מחבב את גישתם של האנשים", השריף המקורי שאחראי על חקירת האירוע אמר כי "סיבת הרצח היא עדיין תעלומה גדולה".