ג'וינט נפל מכיס עו"ד במהלך דיון בבית המשפט

סגן התובע העירוני בניו אורלינס נאלץ לפרוש מתפקידו אחרי שבמהלך דיון משפטי, נפלה מכיסו סיגריית מריחואנה. במשטרה דווקא היו מרוצים וטענו שמעולם הם לא בצעו תפיסה קלה שכזו

איזה קו הגנה הוא יבחר הפעם? (חדשות 2)

ארה"ב: תובע משורות צוות המשפטי של עיריית ניו אורלינס מלואיזיאנה הוזמן השבוע לשיחה דחופה בלשכתו של השופט אחרי שבמהלך דיון, נפל לו ג'וינט (סיגרית מריחואנה) מהכיס בזמן ששוחח עם שוטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי התקשורת האמריקנית, עו"ד ג'ייסון קנטרל, סגן התובע העירוני נתפס לקראת הופעה בבית הדין, הוא שוחח עם שני שוטרים על אחד התיקים שבו הוא מתרכז ואז הג'וינט נפל. השוטרים שהופתעו, הביטו האחד על השני ובקשו מהאיש שיתלווה עליהם לתחנה, מיד אחרי הדיון.

רעייתו של ג'ייסון "אני מקווה שאחרי האירוע הזה, ג'ייסון יפנה ויקבל עזרה מקצועית"

דובר משטרת ניו אורלינס אמר שזו הייתה התפיסה הקלה ביותר במאבק בסמים. עורך הדין האומלל לא צחק כלל, אחרי שהעבירה נרשמה במטה המשטרה, הוא הוזמן ללשכת השופטים שהודיעו לו כי בגלל ה"מעידה" הוא הודח מתפקידו במשרד התובע של ניו אורלינס, רעייתו שמנסה לרוץ לתפקיד במועצת העיר - נאלצה להתנצל בשמו, כדי להגן עליו.

"אני מאוד אוהבת את בעלי, בלי תנאים, אני מאוד מודאגת ממצב הבריאות שלו. אני מקווה שאחרי האירוע הזה, ג'ייסון יפנה ויקבל עזרה מקצועית". הניו יורק פוסט טוען שהטעות היא אולי טעות של מעשן ועורך דין טירון, אבל קנטרל משמש כעורך דין כבר 17 שנים, ועל פי הפרסומים בניו אורלינס, הוא מעשן עוד הרבה יותר זמן.