אמה של הנעדרת בת ה-5: "אפריל סובלת משיתוק מוחין וזקוקה לתרופות"

במקביל לחיפושים הנרחבים אחר הילדה בת 5 מווילס שהוכרזה כנעדרת לפני 3 ימים, פנתה אמה בקריאה נרגשת לציבור, ציינה כי בתה סובלת משיתוק מוחין והדגישה כי היא "זקוקה לקבלת התרופות שלה באופן קבוע - או שרגליה יקרסו". האם אף הוסיפה כי בתה סובלת מתסמונת המעי הרגיז, ונוטלת משככי כאבים רבים

אמה של אפריל: היא זקוקה לתרופות (SKY)

בעוד שבבריטניה נמשכים החיפושים אחר אפריל ג'ונס בת ה-5, שעל פי החשד נחטפה בתחילת השבוע בזמן ששיחקה מחוץ לביתה שבווילס, יצאה אמה בפנייה נרגשת לציבור, וציינה כי בתה סובלת משיתוק מוחין, ואם היא לא תקבל את התרופות שלהן היא זקוקה - מצבה הבריאותי ידרדר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אפריל הקטנה נעדרת זה היום השלישי - ואין זכר ממנה", ציינה אמה של הילדה קרול ג'ונס, והוסיפה: "היא צריכה לקבל את הכדורים שלה באופן קבוע משום שהיא סובלת משיתוק מוחין, ואם לא תקבל את התרופות - רגליה לא יתפקדו. אני חרדה לגורלה". האם אף ציינה, כי בנוסף למחלה הקשה שממנה סובלת אפריל, היא גם סובלת מתסמונת המעי הרגיז וזקוקה למשככי כאבים רבים על מנת למנוע את כאבי הבטן העזים.

 

"חייב להיות מישהו שיודע איפה אפריל"

אמה של הילדה בת ה-5, התייצבה אתמול מול המצלמות ופנתה באופן נרגש לציבור: "חייב להיות מישהו שיודע איפה היא".

ג'ונס החליטה להתראיין לרשתות הטלוויזיה המקומיות, כחלק מהמאמצים למצוא את הילדה. "כבר 36 שעות עברו מאז שאפריל נלקחה מאיתנו. חייב להיות מישהו שם בחוץ שיודע איפה היא ויכול לסייע לנו ולמשטרה למצוא אותה, אנו נואשים לכל אינפורמציה, לכל ידיעה חדשה".

ג'ונס הוסיפה: "אפריל רק בת 5, בבקשה בבקשה, תעזרו לנו למצוא אותה". מיד לאחר הדברים היא פרצה בבכי, בעוד בעלה והשוטרים שסביבה מנסים לנחם ולתמוך בה.

בתוך כך, ביקשה משטרת ווילס מהציבור למסור מידע על מארק ברידג'ר, גבר בן 46, שנעצר בחשד למעורבות בהיעלמותה של אפריל. המשטרה מנסה להבין היכן שהה החשוד בימים באחרונים והאם בא במגע כלשהו עם הילדה.