צפו: החשוד באונס משחזר את התקיפה

במשטרת תאילנד ממשיכים לחקור צעיר מבורמה שנעצר אתמול, בחשד שאנס צעירה ישראלית במסיבה באי קופנגן בסוף השבוע. לפי הדיווחים בעיתונות המקומית, האיש שעובד באחד המלונות באי, קשר עצמו למעשים וגם שיחזר

האיש המכונה בו, תושב מיאנמר בן 25 חשוד בכך שהפך את חופשת החלומות של מטיילת ישראלית לסיוט. אתמול הוא נעצר בחשד שאנס אותה בזמן שחגגה במסיבת הפול-מון בקופנגן בתחילת השבוע ותועד כשהוא משחזר את רגעי התקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד שעובד כעובד ניקיון במלון הקרוי טומי ריזורט, נעצר לאחר שמעסיקו דיווח למשטרה שהוא חושד בו בביצוע האונס. המשטרה מצאה אותו בחדרו כששריטות מכסות את פניו וצווארו. בפינת החדר מצאו גם חולצה שחורה מגואלת בדם, חולצה שעל פי עדות המטיילת הישראלית, לבש החשוד בזמן האונס.

האירוע תפס כותרות בתקשורת בתאילנד, גם המשטרה הבהירה שהיא לוקחת את המקרה ברצינות - ככל הנראה כדי למנוע פגיעה בתיירות, שבתקופה זו נמצאת בשיאה.

בינתיים על פי פרסומים בעיתונות המקומית החשוד קשר את עצמו למקום האירוע והודה כי ניסה לאנוס את הצעירה. הוא אף שחזר את האירוע לעיני המצלמות בעזרת אישה מקומית בתפקיד הצעירה הישראלית שנאנסה. עכשיו נמצאת הצעירה בחיק משפחה, ומתעדכנת מרחוק במעצרו של האיש שתקף אותה במהלך החופשה.