אמה של אפריל בת ה-5 מתחננת לציבור: "עזרו למצוא אותה"

בעוד המשטרה ממשיכה בסריקות נרחבות אחר אפריל ג'ונס בת ה-5, שנחטפה על פי החשד לפני יומיים מחוץ לביתה, פונה אמה לציבור בניסיון לאתרה. "חייב להיות מישהו שיודע איפה היא, ויכול לסייע לנו ולמשטרה למצוא אותה", אמרה האם למצלמות ופרצה בבכי

בבריטניה נמשכים המאמצים לאתר את אפריל ג'ונס בת ה-5, שעל פי החשד נחטפה לפני יומיים בזמן ששיחקה מחוץ לביתה. אמה של הילדה עמדה היום מול המצלמות ופנתה באופן נרגש לציבור: "חייב להיות מישהו שיודע איפה היא".

קרול ג'ונס, אמה של אפריל, החליטה להתראיין לרשתות הטלוויזיה המקומיות, כחלק מהמאמצים למצוא את הילדה. "כבר 36 שעות עברו מאז שאפריל נלקחה מאיתנו. חייב להיות מישהו שם בחוץ שיודע איפה היא ויכול לסייע לנו ולמשטרה למצוא אותה, אנו נואשים לכל אינפורמציה, לכל ידיעה חדשה".ג'ונס הוסיפה: "אפריל רק בת 5, בבקשה בבקשה, תעזרו לנו למצוא אותה". מיד לאחר הדברים היא פרצה בבכי, בעוד בעלה והשוטרים שסביבה מנסים לנחם ולתמוך בה.

בתוך כך מבקשת משטרת ווילס מהציבור למסור מידע על מארק ברידג'ר, הגבר בן ה-46, שנעצר בחשד למעורבות בהיעלמותה של אפריל. המשטרה מנסה להבין היכן שהה החשוד בימים באחרונים והאם בא במגע כלשהו עם הילדה.

בנוסף, המשטרה פרסמה תמונות של ג'יפ מסוג לנד-רובר, שעל פי עדויות חברתה של אפריל היה הרכב שאליו נכנסה הילדה רגעים לפני שנעלמה.