בריטניה: נעצר חשוד בפרשת היעלמות אפריל בת ה-5

ילדה בת 7, שכנתה של אפריל ג'ונס שנחטפה על פי החשד בוויילס, תיארה לחוקרי המשטרה את האיש שככל הנראה לקח את אפריל. יממה אחרי שנעלמה, אלפים ממשיכים לחפש את ג'ונס בתקווה שהיא בחיים ושתימצא מהר יותר ממדלן מקאן

אפריל ג'ונס. עדיין נעדרת (SKY NEWS)

פריצת דרך בהיעלמות הילדה הבריטית אפריל ג'ונס: חוקר ממשטרת ווילס הודיע הערב שנעצר גבר בן 46 מאזור העיר ממנה על פי החשד נחטפה ג'ונס, בחשד למעורבות בהיעלמות בת ה-5.

"אנו ממשיכים בחקירה שנועדה למצוא את אפריל", אמר החוקר. "בשעה האחרונה עצרנו גבר בן 46 מאזור מצ'ינלת'. הוא מוחזק בתחנת המשטרה, המעצר נערך מחוץ לעיר ואנו מקווים שהאיש הזה יסייע לנו במציאת אפריל, שעדיין מוגדרת נעדרת. אנו עדיין פועלים בכל מישורי החקירה בתקווה שהיא עדיין בחיים, כך נמשיך עד שנמצא אותה". המעצר התבצע אחרי שאחת מחברותיה של אפריל מסרה מידע חיוני בנוגע לחוטפים, מידע שכלל תיאור של הנהג.

החברה המדוברת היא השכנה מהבית הסמוך, מילי הרן בת השבע. מילי היא העדה המרכזית בחקירה שנועדה למצוא את הילדה האבודה. על פי התקשורת בבריטניה, מילי שיחקה עם אפריל כשזו נחטפה, והיא זו שתיארה לחוקרים שאפריל נחטפה על ידי גבר ברכב מסחרי מסתורי.

חוקרים שעברו הכשרה מיוחדת לדיבוב ילדים הובאו לוויילס למען החקירה והם מנסים עכשיו לצרף את העדויות למידע שיביא לסיום הפרשה. אלפי שוטרים ומתנדבים ממשיכים גם עכשיו לסרוק את הגבועות הירוקות והשלוות בדרך כלל של וויילס, בתקווה למצוא את אפריל הקטנה.