מטוס אמריקני ביצע נחיתת חירום בדרך לתל אביב

אש פרצה בתנור בירכתי מטוס "יו.אס איירוויז" שהיה בדרכו מפילדלפיה לנתב"ג, והטייס נאלץ לנחות בקנדה. איש מ-223 הנוסעים לא נפגע, אולם הם מדווחים שנאלצו לשבת כשש שעות במטוס לאחר הנחיתה. מקנדה הם יטוסו בחזרה לפילדלפיה - ומשם לישראל

מטוס של חברת "יו.אס איירוויז" שהיה בדרכו מפילדלפיה לנמל התעופה בן גוריון ביצע הערב (שעון ישראל) נחיתת חירום בקנדה לאחר שאש פרצה באחד התנורים בירכתי המטוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

איש מ-223 הנוסעים או 14 אנשי הצוות על טיסה מספר 796 לא נפגע, כך דיווחה ג'ולי פונדנט, דוברת נמל התעופה בעיר מונטקון שבקנדה.

הנוסעים הבחינו בעשן שהגיע מחלקו האחורי של המטוס. דוברת יו.אס איירוויז מישל מור אמרה בתגובה, "לא פרצו להבות לתוך המטוס. הייתה אש בתנור והצוות המקצועי שלנו כיבה אותה". היא ציינה שהמטוס הופנה למונטקון כאמצעי זהירות.

הנוסעים נאלצו להישאר על המטוס למשך כשש שעות לפני שיכלו לצאת. "זה היה נורא", סיפר נוסע מטנסי. "זה קרה כשעה וחצי לאחר ההמראה, הפנו אותנו בתחילה לשדה תעופה אחר אבל המסלול שם היה קצר מדי".

"אנחנו יושבים במטוס ולא נותנים לנו להיכנס לבניין", הוסיף. "זה פשוט נורא. אנשים נהיים חסרי מנוחה ועצבנים, זו חוויה נוראית".

הנוסעים יעלו על טיסה בחזרה לפילדלפיה בשעות הקרובות, ומשם יטוסו לתל אביב כמתוכנן.