פרסום ראשון: המשטרה התאילנדית עצרה חשוד באונס הצעירה הישראלית

צעיר מבורמה נעצר היום באי קופנגן שבתאילנד, בחשד שאנס בסוף השבוע צעירה ישראלית שהשתתפה במסיבת "פול מון". המשטרה התאילנדית לקחה במסגרת החקירה מצלמות אבטחה של עסקים סמוכים. הצעירה נחתה בארץ ועברה טיפול בביה"ח

פרשת אונס הצעירה הישראלית בתאילנד: המשטרה התאילנדית עצרה היום צעיר מבורמה בחשד שתקף את הישראלית, פצע אותה ואנס אותה במסיבת "פול מון" באי קופנגן, כך נודע לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירה נחתה היום בארץ ועברה טיפול בבית חולים. משטרת תאילנד שמה את יוקרתה והשקיעה מאמצים רבים בפיענוח תיק האונס, מאחר ומדובר בשיא עונת התיירות במדינה והרשויות חששו שהאירוע יישמע למרחוק. החקירה כללה צילומי מצלמות אבטחה מבתי עסק סמוכים. הצעיר הבורמזי נחקר כעת ותילקח ממנו ככל הנראה גם דגימת דנ"א.

הצעירה שחגגה יחד עם חבריה במסיבת הפול-מון המסורתית בחוף הסאנרייז בקופנגן, נאנסה ככל הנראה על ידי אחד הנוכחים במקום. נתי חדד, מיחידת החילוץ בקוסמוי, שהיה מהראשונים שהגיעו לזירת האירוע, דיווח כי האנס היה ככל הנראה שיכור והתקיף את הצעירה באלימות. "הוא ניסה לתת לה נשיקה, אז היא אמרה לו: ' לא, לא, סליחה, לא', והזיזה אותו. הוא תפס אותה בכוח, הכניס אותה לאיזה חושה שמה והתחיל לאנוס אותה", הסביר.

לדבריו של חדד, תייר שהבחין בנעשה, הוא זה שסייע לצעירה להדוף את האנס ולהזעיק עזרה. "היא צעקה אבל אף אחד לא שמע אותה. עבר איזשהו תייר והוא שמע צעקות, אז אותו איש פחד מהסיטואציה, קם מעליה, והיא רצה לכיוון המסיבה. איך שהיא רצה למסיבה היא ראתה בחור ישראלי שפינה אותה במהירות לבית החולים", סיפר חדד.