חשד: בת 5 נחטפה בגן משחקים

ילדה בת 5 מווילס נחטפה על פי החשד בזמן ששיחקה עם חבריה בגן שעשועים ליד ביתה. כוחות משטרה גדולים ומתנדבים עורכים חיפושים נרחבים אחריה. חשש כבד כי מדובר באירוע חטיפה, בדומה להיעלמות הילדה מדלן מקאן

אפריל ג'ונס - נעלמה (SKY NEWS)

צוותי משטרה ומאות מתנדבים בריטים עורכים חיפושים נרחבים אחר אפריל ג'ונס, ילדה בת חמש, שעל פי החשד נחטפה בזמן ששיחקה בפארק שעשועים ליד ביתה בעיירה מצ'ינלת' שבווילס. חבריה של הילדה סיפרו לשוטרים כי הבחינו בה עולה לרכב מסחרי - שנעלם מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דובר משטרת ווילס מסר היום פרטים על האירוע: "החטיפה נעשתה בערך בשעה 19:00 בערב, כמה ילדים ראו את אפריל נכנסת למסחרית בהירה". המשטרה שיגרה במהלך הלילה את מיטב החוקרים לאזור החקלאי, יחד עם עוד מאות שוטרים ומתנדבים שנענו לקריאה לסייע לכוחות בחיפושים. "אנחנו צריכים כאן אנשים, אנחנו צריכים מתנדבים עם רכבים וכאלה שילכו ברגל ויחפשו בערים ובהרים, אנחנו צריכים את כל מי שיכול לסייע", אמרו במשטרה.

"שום דבר לא יחזור להיות כמו שהיה"   

דובר משטרת ווילס סיפר שכל המידע שידוע עד כה על החטיפה הגיע מעדויות ילדים שהיו במקום, וכי קשה מאוד לגבש פרטים מדויקים. לדברי הדובר אף אחד מהילדים לא רשם את מספר הרכב המסחרי או אפילו את סוג הרכב.

מצ'ינלת' היא עיירת שוק קטנה בווילס בה מתגוררים כ-2,000 תושבים, ואירוע החטיפה הכה את התושבים כרעם ביום בהיר. "זה לא יאומן, אף אחד לא חשב שכאלו דברים יכולים להתרחש כאן", סיפר תושב המקום. "מעכשיו, כלום לא יראה אותו הדבר, תמיד חשבנו שכאן, הילדים נמצאים במקום הכי מוגן בעולם, האירוע הזה מראה לנו שאין מקום מוגן".