ארה"ב: חזיר ענק חשוד שהרג חוואי

חוואי בן 70 מאורגון ארצות הברית יצא לפני מספר ימים להאכיל את החזירים שהוא מגדל - אך כעבור שעות הוא נמצא מת לאחר שרוב גופתו נאכלה. חוקרי המשטרה שמעו מבני המשפחה שגראנר כבר הותקף בעבר על ידי בעלי החיים, וכי על גופו היו פעמים רבות סימנים של נשיכות או נפילות

החשוד המרכזי באורגון (SKY NEWS)

המשטרה בארצות הברית חוקרת בימים אלו מקרה מוות מוזר במיוחד: חוואי בן 70 מחבל קוס שבאורגון, יצא כמו בכל יום להאכיל את החזירים שאותם הוא מגדל. לאחר שעות שבהן הוא לא שב הביתה, התגלה כי הוא נאכל על פי החשד על ידי החיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני משפחתו של טרי גראנר מצאו את חלקי גופתו מוטלים בסככת החזירים שעות ספורות לאחר שנכנס למקום. מתוך העדויות של קרוביו עולה כי רוב אבריו של החוואי נאכלו.

החוקר המשטרתי פול פרייזר שהגיע לחווה, טען שהחשוד המרכזי באירוע הוא חזיר במשקל של 318 קילוגרמים. עם זאת הדגיש פרייזר כי הוא עדיין לא יכול להיות בטוח שהחזיר הענק הוא אחראי למוות. "יכול להיות, שחזיר אחר הרג את החוואי", הדגיש החוקר.

משטרת אורגון עדיין ממתינה לתוצאות שצפויות להגיע מהמעבדות הפליליות, ואמרות לקבוע האם האיש מת מהתקף לב או הותקף לפני שנאכל. כך או כך, מציינים במשטרה, החזירים לא השאירו לחוקרים הרבה ממצאים.

החשוד המרכזי כבר תקף בעבר

חוקרי המשטרה שמעו מבני המשפחה שגראנר כבר הותקף בעבר על ידי בעלי החיים, וכי על גופו היו פעמים רבות סימנים של נשיכות או נפילות. בחלק מהמקרים, החזירים היו אחראים לחבלות.

"עד כמה שאנו יודעים, זו הייתה תאונה נוראית, אבל אנו בודקים כל תרחיש אפשרי", אמר פרייזר לתקשורת האמריקנית. בכוונת המשטרה לשלוח את חלקי הגופה שנמצאו למכון הפתולוגי באוניברסיטת אורגון.

מייקל גראנר, אחיו של החוואי המת סיפר כי טרי היה "איש עם לב זהב שטיפל בכמה חזירים זכרים בוגרים. בעלי החיים היו כל חייו, היו לו הרבה מאוד ציפורים, תרנגולי הודו שהתרוצצו בכל מקום, כולם הכירו אותו". האח סיפר שבשנה שעברה אחד החזירים הגדולים יותר נשך אותו אחרי שדרך עליו לא בכוונה. "הוא אמר לי שהוא יהרוג אותו", הדגיש אחיו של החוואי.