סערה בארה"ב: התאבדות הועברה בשידור חי

רשת "פוקס" תיעדה מרדף משטרתי - אירוע תקשורתי שכיח בטלוויזיה האמריקנית. אלא שסופו של המרדף הזה היה שונה: העבריין הנמלט נטש את רכבו, ושניות לאחר מכן שלף אקדח - והתאבד. חדר הבקרה של הערוץ לא הספיק לרדת מהשידור החי בזמן - וזה נקלט בכל ארה"ב. לאחר מכן הגיעה ההתנצלות, אך הסערה התקשורתית עדיין לא חלפה

ההתאבדות אירעה במרדף. ארכיון (חדשות 2)

התקשורת האמריקנית סוערת ביממה החולפת, בעקבות שידור חי ברשת "פוקס" האמריקנית, תיעד התאבדות של עבריין נמלט במהלך מרדף משטרתי. הרשת פרסמה התנצלות לאחר שידור התמונות הקשות, אך הסרטון כבר זוכה לאלפי צפיות ברשת מאז שודר.

ההתנצלות של רשת "פוקס" על שידור ההתאבדות:

 

כנהוג בטלוויזיה האמריקנית, סיקרה "פוקס" מרדף משטרתי דרמטי בשידור חי באזור פיניקס, אריזונה. בשיאו של המרדף נמלט החשוד, שעל פי הדיווחים ככל הנראה גנב מספר מכוניות, לצד הדרך והחנה שם את רכבו. הוא החל להימלט ברגל מהשוטרים הדולקים אחריו, אך אחרי מספר שניות, כשהבין כי המשטרה סוגרת עליו, שלף אקדח שהיה באמתחתו - כיוון לרקתו ולחץ על ההדק.

תמונת התמוטטותו על החול עוד נקלטה במצלמות בשידור חי - ושניות לאחר מכן היא נחתכה, והשידור שב למגיש הנבוך באולפן, שצעק בשניות קודם לכן "לרדת משידור" מספר פעמים. שידור ההתאבדות עורר סערה תקשורתית שעדיין לא נרגעה. רשת "פוקס" פרסמה התנצלות זמן קצר לאחר מכן - אך ברשת ניתן כבר למצוא את הקטע המדובר בעשרות עותקים, באתרי שיתוף הקבצים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת