שני ישראלים נהרגו בטבח במיניסוטה

בעיירה מיניאפוליס שבמיניסוטה, אלמוני נכנס למפעל שילוט השייך ככל הנראה למהגר ישראלי המתגורר באזור, ופתח באש לעבר עובדי המפעל. שני ישראלים, בעל המפעל ומנהל נוסף, נהרגו. עד כה לא ידוע מהו מספר ההרוגים אך המשטרה המקומית דיווחה כי בינהם נמצא היורה עצמו. נבדק הקשר בין זהות היורה לבעלי המפעל

רצח בארצות הברית, ארכיון (AP)

אלמוני פתח באש במפעל שילוט בבעלות ישראלי בעיירה מיניאפוליס שבמיניסוטה, ארצות הברית. על פי הדיווחים, שני ישראלים ששהו במפעל נהרגו כתוצאה מהירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי החמוש נכנס למפעל שילוט בעיירה מיניאפוליס, ושם החל בירי לעבר עובדי המקום. כוחות השיטור שהגיעו למקום דיווחו כי החמוש הביא למותם של מספר בני אדם, אך עד כה לא נקבו במספר ההרוגים, ביניהם נמנה ככל הנראה גם היורה עצמו. בנוסף התקבלו דיווחים בנוגע למותם של שני ישראלים, שהיו מבעלי ומנהלי המפעל. צוותי ההצלה דיווחו כי בתקרית נפצעו גם שלושה בני אדם נוספים, שהועברו במצב קשה לקבלת טיפול בבית החולים באזור.

גורמים במשטרה המקומית דיווחו כי זהותו של היורה נבדקת וכי עד כה לא ידוע מהו טיב הקשר בינו לבין עובדי המקום. אולם לאחרונה עלו חשדות לפיהם היורה הינו למעשה עובד המפעל שפוטר קודם לכן, וביקש להתנקם בבעלי המפעל ומנהליו, ביניהם שני הישראלים שדווח כי נהרגו כתוצאה מהירי. "האיש עדיין הגיע לעבודה באותו הבוקר" סיפרה בתו של אחד ההרוגים. "הוא עבד במפעל במשך שנים רבות וכנראה כעס על פיטוריו. פתאום סיפרו לי שהוא ירה באבי. זה פשוט עצוב שדבר כזה קורה. בלתי נתפס", אמרה ביתו.