גרמניה: אם נאשמת ברצח 5 ילדיה

המשטרה הגרמנית טוענת שאישה בת 28 שהסגירה עצמה לידי המשטרה רצחה את חמשת ילדיה - מיד לאחר היוולדם. לטענת המשטרה, החקירה בפרשה נפתחה בשנת 2006, לאחר שגופת תינוק נמצאה עטופה בעיתון בתחנת רכבת

נאשמת שרצחה את 5 ילדיה. אילוסטרציה (רויטרס)

אם צעירה מגרמניה, בת 28 מואשמת שרצחה את חמשת ילדיה, כך מפרסמת הבוקר משטרת ברלין. על פי כתב האישום נגדה, האם רצחה כל אחד מילדיה - מיד לאחר שנולד.

על פי הפרסומים שמעוררים סערה בגרמניה, המשטרה חוקרת את המקרה כבר מספר שנים. החקירה נפתחה לאחר שגופת פעוט עטופה בעיתון התגלתה בתחנת רכבת ליד העיר הצפונית פלנסבורג בשנת 2006. גופה נוספת נמצאה בחניה ציבורית סמוך לכביש מהיר ב-2007.

המשטרה הגרמנית טוענת שהאישה הסגירה את עצמה, לאחר שחוקרים ביקשו לקחת ממנה דגימת DNA. הצעירה סיפרה לחוקרים בדמעות על חמשת מקרי הרצח. במשטרה חושדים שחמשת ילדיה שנרצחו, הם לא הקורבנות היחידים של האשה. על פי פרסומים בגרמניה, החוקרים סבורים שהיא אחראית לעוד שלושה מקרי רצח של תינוקות בני יומם.

המשטרה הגרמנית לא פרסמה עוד פרטים מזהים על האישה. במהלך היום המשטרה הגרמנית מתכננת לקיים מסיבת עיתונאים בעקבות סדרת הרציחות.

העיתונות בגרמניה מזכירה שאלו לא מקרי הרצח הראשונים של תינוקות מיד אחרי היוולדם במדינה. בשנת 2006 הורשעה אישה ברצח שמונה תינוקות בני יומם, היא נידונה ל-15 שנים בכלא. אז, הוגדרה האישה כלא שפויה לאחר שקברה את ילדיה בגינת ההורים שלה, תחת שיחי הוורדים.