צפו: סולן להקת גרין דיי מתפרע על הבמה

מארגני פסטיבל מוזיקה בלאס וגאס ידעו שהם מארחים אמנים עם הרבה מאוד אגו, אבל סולן להקת גרין די הפתיע אפילו אותם. הזמר חשב שלא נתנו לו מספיק זמן על הבמה - והחליט לחרב אותה כדי שאף אחד אחר לא יופיע אחריו. צפו

סולן להקת "גרין דיי" בילי ג'וי ארמסטרונג, שהופיע עם להקתו מול עשרות אלפי מעריצים בפסטיבל מוזיקה בלאס וגאס, לא קיבל בשלווה את בקשת המארגנים לקצר את ההופעה ולרדת מהבמה. מול המצלמות ניפץ הזמר את הגיטרה שלו וקרא: "אני לא ג'סטין ביבר המחורבן".

זוהי השנה השנייה בה נערך הפסטיבל IheartRadio, שמושך אליו אמנים מובילים והמוני מעריצים. במהלך השעה הראשונה של ההופעות, עלו על הבמה ג'ון בון ג'ובי, להקת נו דאוט, ג'ייסון אלדיאן ואשר - ללא כל בעיות מיוחדות. לאחר מכן נקראה להקת גרין דיי להופיע, אך ירדה מהבמה מוקדם מהצפוי.

סולן הלהקה רצה לשיר מול הקהל הרב שיר חדש שהוציאו, אבל מארגני המופע הודיעו לו בעזרת שלט שנותרה לו רק דקה אחת לסיום החלק שלו במופע. ארמסטרונג, איבד את עשתונותיו בעקבות דרישת המארגנים וצעק למיקרופון: "אני לא ג'סטין ביבר המחורבן. זו בדיחה מזוינת - דקה אחת". לאחר מכן צרח הזמר: "תנו לי להראות לכם מה המשמעות של דקה אחת" - וניפץ את הגיטרה שלו ואביזרים שונים שהיו על הבמה.

יתר חברי הלהקה מיהרו לנהוג כמותו, וניפצו את הגיטרות לקול הקהל המתלהב. לבסוף, הפנה הסולן אצבע משולשת לעבר הקהל והבטיח: "אנחנו עוד נחזור".