מבוכה בארה"ב: הטיסה התעכבה - כי הדיילות רבו

רבים נאלצים לסבול עיכוב בטיסתם בשל תקלות טכניות, שביתות או מזג אוויר גרוע, אך טיסה אחת בארה"ב התעכבה מסיבה אחרת לחלוטין: שתי הדיילות החלו לריב אחת עם השנייה ולא היו מסוגלות לעבוד ביחד, וטיסה של שעה התעכבה ב-4 שעות. החברה מסרה: "הייתה ביניהן חוסר הסכמה"

ריב דיילות. אילוסטרציה (חדשות 2)

טיסה מסחרית שגרתית מניו יורק לוושינגטון בארה"ב התעכבה מסיבה לא שגרתית: צוות הדיילות התחיל להתווכח האחת עם השנייה, והצעקות הגיעו עד לתא הטייס. הקברניט החליט שהצוות לא מסוגל לעבוד ביחד במהלך הטיסה - והיא התעכבה במשך ארבע שעות. את הסיפור דיווחו נוסעים לרשת NBC 4 האמריקנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טיסה שגרתית של חברת אמריקן איגל, חברת בת לטיסות קצרות של אמריקן אירליינס, עמדה להמריא מנמל התעופה קנדי בניו יורק לעבר נמל התעופה רייגן בוושינגטון. בדיוק בשעה היעודה, 15:10, המטוס עזב את השער בניו יורק והתחיל את הנסיעה לעבר מסלול ההמראה, אז החלו שתי הדיילות שעל המטוס לריב ביניהן.

הויכוח התלהט כל כך עד שנאלצו לדווח עליו לטייסים, שהחליטו להחזיר את המטוס לשער. "הודיעו לנו שהמטוס חוזר לשער כי הדיילות לא מסוגלות לעבוד אחת עם השנייה", סיפר הנוסע דן אלכסנדר. "זאת טיסה באורך של שעה, לא האמנו שהן לא מסוגלות להסתדר אחת עם השנייה במשך זמן קצר כזה", הוסיף.

"הייתה חוסר הסכמה בין הדיילות"

הנוסעים נאלצו להמתין ארבע שעות עד שהחברה מצאה צוות חלופי, ורק אז המריאו לוושינגטון. "לא מלמדים אותן נימוסים ושירות טוב יותר כשמכשירים אותן לעבודה?", תהתה הנוסעת קרן גרנת'ם.

דובר חברת התעופה מסר לרשת NBC ששתי הדיילות ייפגשו עם המנהל שלהן על מנת להחליט על המשך עבודתן. "הייתה חוסר הסכמה בין שתי הדיילות לפני המראת טיסה 3823 לוושינגטון", הסביר הדובר. "המטוס חזר לשער כדי להחליף את צוות הדיילות והטיסה המריאה לאחר מכן. החברה חוקרת את האירוע".