טרגדיה בסין: מטייל ישראלי בן 34 מת מכלבת

בבית חולים מקומי בביג'ינג בירת סין נקבע שלשום מותו של מטייל ישראלי בן 34 שככל הנראה לקה בכלבת. הרופאים חשבו תחילה שמדובר באירוע לב או שהוא חולה בנפשו בשל מה שאמר להם אך רופא מומחה אמר שהתסמינים מתאימים לכלבת. טרם ידוע האם ננשך על ידי כלב ומתי. כעת פועלים להטיס את גופתו לישראל

טרגדיה בבירת סין (חדשות 2)

מטייל ישראלי בן 34 ככל הנראה סבל מכלבת ונהרג לפני יומיים במהלך ביקור שערך בבייג'ין בירת סין. על פי הדיווח בעיתון "ידיעות אחרונות", הוא טייל בהודו תקופה ממושכת, חזר לישראל לחודשיים ואז יצא שוב לפני כשלושה שבועות לטייל בסין והתגורר באכסניה בבירת המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשלושה ימים הוא יצר קשר עם איש עסקים ישראלי ואמר לו שהוא חש ברע, סובל מכאבי גב חריפים, מתקשה לשתות ומקיא ללא הפסקה. לאחר שיחה בין השניים הוא ניגש לבית החולים המקומי עבר בדיקה שגרתית, קיבל עירוי נוזלים וכדורים לשיכוך כאבים ושוחרר. למחרת מצבו הידרדר, ואיש העסקים איתו היה בקשר הבהיל אותו לבית החולים שם הוא אמר שהוא מרגיש שהוא עומד למות ועלה חשד שהוא סובל מאירוע לב.

לאחר מכן הוא הוכנס לצנתור בחדר ניתוח וכשהתעורר החל לסבול מהזיות וטען שרופאיו רוצים לעקור את איבריו ולמכור אותם. רופא מומחה העריך תחילה שהוא סובל ממחלת נפש אך בעודו מונשם, עלה מבדיקת רופא מומחה אחר מהמרכז למחלות זיהומיות שהתסמינים שלו מצביעים על כך שלקה בכלבת.

כשאחיו לידו, שלשום הוא נפטר כשבוע לאחר אשפוזו וטרם ידוע האם ננשך על ידי כלב ומתי. סידורי הטסת גופתו נערכים בשיתוף עם שגרירות ישראל בבייג'ינג אך בשל העבודה שהוא לא הגיע למדינה עם ביטוח רפואי, הוריו מתקשים לממן את הטסת גופתו ואת עלויות האשפוז.