שחקני קבוצת הכדורגל של ברצלונה דורשים: רק דיילות בטיסות

שחקני קבוצת הכדורגל של ברצלונה טוענים בפני חברת התעופה הרשמית של המועדון כי דיילים ממין זכר מטרידים אותם, ולא מפסיקים לבקש חתימות. חברת התעופה הסכימה לבקשה, ותשבץ צוות נשי של 20 דיילות בכל הטיסות העתידיות של הקבוצה

שחקני ברצלונה. מעדיפים דיילות (רויטרס)

שחקני הכדורגל של הקבוצה המפוארת בעולם מעוררים עניין רב על כר הדשא, ונראה שגם בשחקים: שחקני הקבוצה הקטלאנית פנו לאחרונה לחברת התעופה הרשמית של המועדון בשנתיים האחרונות טורקיש איירליינס, ודרשו להציב בטיסות הרשמיות של הקבוצה ברחבי העולם צוות נשי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבקשה לחברת התעופה הועברה לאחר שהשחקנים התלוננו על תשומת הלב המוגזמת שמעניקים להם דיילי החברה ממין זכר דרך קבע. לדברי השחקנים, הדיילים ואנשי הצוות הנוספים במטוס, מטרידים את השחקנים ומבקשים מהם חתימות, צילומים משותפים וחולצות, ואפילו מנהלים איתם שיחות על משחקי הקבוצה.

השחקנים מקווים שהעסקת צוות קבוע של דיילות במקום דיילים גברים, תמנע מהם את ההפרעות הרבות בטיסות, בתקווה שכוכבים גדולים כמו מסי, פיקה או אינייסטה לא יעוררו עניין גדול בקרב הנשים הדיילות.

העיתון הטורקי "הורייט דיילי ניוז" מדווח היום כי חברת טורקיש איירליינס, המטיסה את השחקנים וסגל הקבוצה הסכימה לבקשה החריגה ותשבץ צוות נשי של 20 דיילות בכל הטיסות העתידיות של הקבוצה. רק שתהיה להם טיסה בטוחה - ממעריצים טורדניים.