תמונות העירום של קייט: גם בשוודיה ודנמרק

בצרפת פשטה המשטרה על משרדי מגזין Closer שחשף את תמונות העירום של הדוכסית קייט, כל זאת בניסיון לגלות את זהות הצלמים. במקביל, מגזין שוודי פירסם גם הוא את הצילומים, ובימים הקרובים הם יופיעו גם במגזין הנמכר בדנמרק

סערת התמונות נמשכת. ארכיון (רויטרס)

תמונות העירום של הדוכסית מקיימברידג' ממשיכות לככב במגזינים ברחבי העולם: לאחר פרסום הצילומים החושפניים של קייט בעיתונים בצרפת ואיטליה, פרסם מגזין שוודי את התמונות, ועיתון נוסף בדנמרק צפוי לעשות זאת גם בימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המגזין השוודי פרסם לא פחות מ-11 תמונות של הדוכסית בשלושה עמודים כפולים, בהם היא נראית חשופת חזה בזמן שנפשה עם בעלה בדרום צרפת. המגזין המקביל המתפרסם בדנמרק יקדיש לקייט לא פחות מ-16 עמודים.

"זה לא משהו חדש עבורנו לפרסם תמונות עירום של סלבריטאים בחופשה", מסבירה העורכת הראשית של העיתון השוודי. לטענתה, גם השחקניות דמי מור ושרון סטון והדוגמנית קייט מוס הופיעו חצי עירומות במגזין. עורך המגזין המתפרסם בדנמרק, סיפר כי קיבל הצעה לפרסם 240 תמונות של קייט, אך החליט לבסוף להסתפק רק ב-60 או 70 תמונות. העורך סירב לגלות מי הציע לו לרכוש את הצילומים שגרמו לסערה ברחבי העולם, או כמה כסף שולם עבורם.

בתוך כך, פשטו הבוקר שוטרי משטרת פריז על המשרדים המרכזיים של מגזין Closer שהיה הראשון לפרסם את התמונות. חוקרי המשטרה ניסו למצוא במקום פרטים שיובילו אותם לצלמי הפפראצי שצילמו את התמונות.

החקירה נפתחה בהוראת הפרקליטות בצרפת, לאחר שקייט וויליאם הגישו תביעה רשמית במדינה בעקבות פרסום התמונות. בנוסף, הוצא בצרפת צו מניעה האוסר את פרסום התמונות בשטחה.