קייט וויליאם: "נתבע גם את הצלמים"

הדוכס והדוכסית מקיימברידג' לא מתכוונים לתת לצלמים שתיעדו את קייט חשופת חזה להתחמק מעונש. השניים הודיעו כי יגישו תלונה נגד הצלם או הצלמים שצילמו את התמונות החושפניות. אם יוחלט להגיש כתב אישום נגדם, יכול בית המשפט לגזור עונש של שנת מאסר

קייט וויליאם בסיור מלכותי, השבוע (רויטרס)

סערת תמונות העירום של הדוכסית קייט: בבית המלוכה מבהירים כי יתבעו גם את הצלמים שתיעדו את קייט חשופת חזה - ולא רק את הצהובונים שפרסמו את התמונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ויליאם וקייט הודיעו כי יגישו תלונה בצרפת נגד המגזין שחשף את התמונות על שערו. בנוסף הבהיר הזוג המלכותי, כי הם בכוונתם לתבוע את הצלם או הצלמים שצילמו את התמונות בגין חדירה לפרטיות.

בשל החוקים הקפדניים במדינה סביב שמירת הפרטיות, הנתבעים יכולים להיקנס ביותר מ-180 אלף שקלים ואף להישלח שנת מאסר. לאחר שהדוכס והדוכסית מקיימברידג' יגישו את התלונה, הפרקליטות היא שתחליט האם להגיש כתב אישום בעניין.

הזוג המלכותי, שמבקר בימים אלו באיי שלמה, מעוניין שמגזין "closer" - שהיה הראשון לפרום את התמונות, ייענש בחומרה. דובר ארמון המלוכה מסר: "אנחנו יכולים לאשר שתביעה פלילית תוגש לפרקליטות בצרפת. התלונה נוגעת לאלו שצילמו את התמונות של הדוכס והדוכסית מקיימברידג' במהלך חופשה, ולאלו שפרסמו את התמונות והפרו את פרטיותם".