אמריקני מבקש סיוע מנתניהו: "שחרר אותי משבי אל קעידה"

עובד סיוע אמריקני שנחטף בפקיסטן התייאש מהממשל בוושינגטון ויצא בקריאה נרגשת לרה"מ הישראלי. "אני פונה אליך, כיהודי ליהודי, תעבוד מול אנשי המוג'הדין כדי שישחררו אותי", הוא מבקש, "שאראה שוב את אשתי, את ילדיי ונכדיי"

וורן ווינשטיין, פעיל זכויות אזרח . ארכיו (AP)

 

 

 

 

 

 

התייאש מאובמה: עובד סיוע יהודי אמריקני שנפל בשבי אנשי אל קעידה בפקיסטן לפני יותר משנה פנה דווקא לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, בבקשה שיפעל לשחררו מהשבי. כך מפרסמת היום סוכנות הידיעות רויטרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח, החטוף, וורן ווינשטיין, אמר שהנשיא האמריקני ברק אובמה לא גילה עניין במקרה שלו ולא הגיב לדרישות ארגון הטרור. באחד מאתרי האינטרנט שמזוהים עם אל קעידה הוא צוטט קורא לנתניהו: "אני פונה אליך ראש המדינה היהודית ישראל, כיהודי ליהודי, אני מבקש שתתערב לטובתי, תעבוד מול אנשי המוג'הדין, תסייע לקבל את תביעותיהם כדי שישחררו אותי, שאחזור למשפחתי, שאראה שוב את אשתי, את ילדיי ונכדיי".

ווינשטיין, שנחטף בעיר לאהור במרכז פקיסטן באוגוסט 2011, פנה בעבר לממשל האמריקני וביקש מאובמה להביא לשחרורו. אז הוא אמר לנשיא האמריקני: "חיי בידיך". האיש שעומד היום בראש ארגון הטרור, איימן אל זוואהירי, דרש שחרור של פעילי אל קעידה שיושבים בגוונטנמו והפסקת הפעולות של חיל האוויר האמריקני באפגניסטן, בתימן , בסומליה וברצועת עזה.