כמה ילדים רוצים הזוג המלכותי וויליאם וקייט

הדוכס מקיימבריג' אמר היום, במהלך ביקור לא פשוט בסינגפור, שהוא חושב להביא לעולם, עם רעייתו קייט כמובן, שני ילדים. תגובתה של הדוכסית מקיימבריג' לא התקבלה ולא ברור אם היא שותפה לתכניות ההתרחבות של בעלה הנסיך

האם גם קייט רוצה רק 2 ילדים ? (AP)

הדוכס מקיימבריג' מבקר בסינגפור במסגרת סיורי מלכות היהלום של סבתו. הנסיך המוצלח וויליאם ורעייתו המוצלחת עוד יותר קייט התקבלו בהרבה מאוד התרגשות במזרח הרחוק, אבל לצידה כמה שאלות מאוד ישירות על המשך השושלת לבית המלוכה הבריטי. בתגובה לשאלות החוזרות, הנסיך וויליאם אמר שהוא רוצה או מתכנן להביא לעולם שני ילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בזמן שהזוג ביקר בגנים המפורסמים של סינגפור, סמוך לנמל, שאל אותו אחד העיתונאים, "כמה ילדים אתה רוצה ?" "מה בנוגע לילדים ?", "האם המשפחה המלכותית עומדת להתרחב ?" הנסיך הנבוך נשבר וענה בסופו של דבר - "אנחנו חושבים על שני ילדים".

הדוכסית מקיימבריג' לא הגיבה לידיעה ולא ברור אם היא שותפה לשאיפה הצנועה, אבל גם היא אמרה כבר כמה פעמים עד כמה היא רוצה להרחיב את המשפחה, המרחיבים של משפחת המלוכה עשויים, ביום מין הימים, להיות מלכי או מלכות בריטניה.

במהלך הביקור בסינגפור, המתינו אלפים מתושבי המדינה כדי לראות את בני הזוג במשך שעות ארוכות, בחוץ בחום של יותר מ-31 מעלות ואחוזי לחות גבוהים מאוד. על פי הדיווחים, מספר אנשים התעלפו במהלך הציפייה, אחרים התעלפו - כשראו את קייט וויליאם.

בני הזוג יצאו להמונים למשך 15 דקות, שהיו עבורם ארוכות מאוד ועל פי הדיווחים. "קייט הייתה עסוקה בתסרוקת ובשמלה יותר מבקהל", אמר עיתונאי מסינגפור לסוכנויות הידיעות. "היא כל הזמן חששה שהלחות תהרוס לה את התסרוקת והבגדים".