דיווח: "ראש סוכנות הביון הבריטית הזהיר את ישראל מפני תקיפה באירן"

העיתון הבריטי "דיילי מייל" פרסם ידיעה ולפיה ראש סוכנות הביון הבריטית MI6 סר ג'ון סאוורס ביקר בארץ בחשאי לפני כשבועיים, והזהיר את נתניהו שלא לצאת למתקפה על מתקני הגרעין של הרפובליקה האסלמית. על פי הדיווח, הובהר לראש הממשלה כי הממלכה המאוחדת אינה מעוניינת במתקפה בטווח הזמן המיידי

הזהיר מפני תקיפת אירן? קמרון (רויטרס)

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח אמש כי סר ג'ון סאוורס, העומד בראשה של סוכנות הביון הבריטית MI6, ביקר בחשאי בישראל לפני כשבועיים מטעמו של ראש הממשלה הבריטי דיוויד קמרון - והזהיר את נתניהו מפני יציאה למתקפה על מתקני הגרעין של אירן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח, בעת ביקורו בבירה העביר הבכיר הבריטי, שדבר יציאתו את מדינתו הוא דבר נדיר כשלעצמו, מסר ברור לראש הממשלה נתניהו - והבהיר לו כי הממלכה המאוחדת אינה מעוניינת בכך שישראל תצא למלחמה נגד אירן בטווח הזמן המיידי.

ראש ממשלת בריטניה דיוויד קמרון, הביע באחרונה את חששו מפני הרטוריקה הנהוגה בישראל בכל הקשור לתכניתה הגרעינית של הרפובליקה האסלאמית, לא כל שכן נוכח הפרסומים האחרונים בנוגע לתקיפה אפשרית באירן. כמו כן, יצויין כי ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון אהוד ברק הגבירו בעת האחרונה את הלחץ על מדינות אירופה, במטרה לגרום להם לנקוט בקו תקיף יותר נגד אירן.